Napisz tekst o swojej rodzinie po niemiecku

Pobierz

Po szkole odrabiam lekcje.. Najlepsze rozwiązanie.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Czasami myje garnki.. W domu odpoczywałam.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Uczęszczam do gimnazjum.. Udostępnij.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. Ich bin Sylwia Koch.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Poland_123 4 miesiące temu.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Potem poszłam do szkoły.. Zadanie jest zamknięte.. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy..

Jak napisać CV po niemiecku?

(Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Skomentuj.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Chodzę z psem na spacer.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez użytkownika RuDa14 (-400) [Gimnazjum] .. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Mam 14 lat.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Fotografuję chętnie naturę.. Mam na imię Magda.. 0 głosów.. W tym dniu dostają one prezenty.. Zjadłam obiad.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.Forum Brak wkładu własnego - Bardzo proszę o pomoc.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

Powinno ich być min.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Zrobiłam zadanie domowe.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. LubNapisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Teksty po niemiecku..

PO 41; WOS 388;Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.

Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Cała rodzina ubiera choinkę.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Najważniejsza jest Wigilia, szczególnie dla dzieci.. Zjadłam śniadanie.. 0 0. kamka_ 2.11.2010 (18:02)Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Moja rodzina jest bardzo duża.. Robię zakupy i myję akwarium.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Quiz o rodzinie po niemiecku.. Po południu poszłam do domu.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Zgłoś nadużycie.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt