Dobierz podane zdania do zdjęć

Pobierz

W każdą lukę (8.1-8.4) wpisz literę, którą oznaczone jest brakujące zdanie (A-F).. matura z geografii 2018 zadanie 19 Odpowiedź: 3 i 2.. Kliknij w kadrowanie zdjęć cyfrowych, aby dowiedzieć się dlaczego jest to istotna informacja.. 1.Podaj numer oznaczający na mapie obszar występowania typu gleby, której profil przedstawiono na rysunku.. Zanim przystąpisz do tworzenia prezentacji, dobrze zaplanuj pracę.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 2/79.. Zastanów się nad tytułem swojej prezentacji.Dobierz odpowiednie zdania lub fragmenty zdań (a-i) do luk w tekście.. Dwa czasowniki podano dodatkowo.. PROSZE WAS O POMOC.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego .. Wytnij wyrazy, ułóż dwa zdania, wklej je do zeszytu.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 0 głosów.. Wybierzcie jedną sytuację (1-3) i przygotujcie rozmowy w sklepiku szkolnym według podanego schematu.. W środę maturzyści mierzą się z geografią.. Ślimak winniczek jest największym z polskich ślimaków.. (0-2) Poniższe informacje odnoszą się do wybranych terytoriów na świecie o nieustalonym statusie politycznym w 2017 roku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Uwaga: dwa zdania zostały podane .Podane zdanie jest zbudowane poprawnie, niepoprawnie, ponieważ popełniono w nim błąd składniowy polegający na tym, że zaimek którego nie stoi obok tego wyrazu, do którego się odnosi..

Starannie przepisz zdania.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. ZA ODP !W podanym zdaniu skreśl błędne określenia tak, aby zdanie było prawdziwe.. Geografia poziom rozszerzony dla LO [ODPOWIEDZI, ARKUSZE].. Do zamieszczonych zdjęć dobierz nazwę gatunkową zwierzęcia oraz środowisko jego występowania.. Uwaga!. Na tacy stoi sok cytrynowy.. Dobierz do nich rysunki — napisz w kratkach wkaéciwe cyfry.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu tekstu.. Obok domu stoi cyrk.Dobierz brakujące zdania, tak aby otrzymać logiczny spójny tekst.. zawarto w nim wszystkie niezbędne informacje i dzięki zastosowaniu zaimka którego w zdaniu podrzędnym przydawkowym opisano wygląd pieska.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Do podanych przysłówków dobierz przysłówki bliskoznaczne.. 1 dokładnie 2 przyjemnie 3 rozsądnie 4 ciemno 5 szybko 6 smacznie 7regularnie 8barwnie 9wyjątkowo 10mocno.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pamiętaj, że pierwszy slajd powinien być tytułowy.. Łączą się ze sobą bezpośrednio lub za pomocą spójników.Do każdego ze zdań dobierz zdanie A-F ( kontynuację zdania).. Odszukaj w nich podane sylaby i podkreél je odpowiednim kolorem zgodnie ze wzorem.. Sprawdź, które zdania są prawdziwe, a które fałszywe..

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zdanie złożone współrzędnie Jak każde zdanie złożone, zawiera więcej niż jedno orzeczenie.. 1 Zobacz odpowiedź Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly Dziewczynka : 3, 5, 8 Chłopiec : 4, 6, 7 A gdzie 1 i 2?. Edukacja matematycznaDo poniższych kategorii dobierz podane wyrazy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. koce cy cuda cebula ulica ca cynamon ce cu serce praca Przeczytaj zdania.. Dzięki temu unikniesz wielu poprawek.. Tutaj znajdziecie odpowiedzi do poziomu rozszerzonego, który pisali .Rozróżniamy zdania złożone współrzędnie, podrzędnie oraz wielokrotnie złożone.. W temacie mailaDobierz tytuł i ilustrację do tekstu, wytnij je i wklej we właściwe miejsce.. Przedmioty nauczania25 czerwca 2020 r.- Wakacyjna podróż przez Śródziemie.. W zeszycie dopasuj zdania A-E do luk 1-4, tak aby otrzymać spójną i logiczną całość.. *formaty w proporcji 2:3, odpowiadające plikom z lustrzanek cyfrowych.. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania karty pracy, zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1 chłopak 2 dziewczyna dzięki Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki .dobierz pdane zdania do zdjęć 1.. Dwa czasowniki podano dodatkowo.. Nazwy .Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego tekstu.. Uporządkuj kolejne wydarzenia..

Wpisz odpowiednie litery w podane luki.

Zdania składowe uzupełniają się wzajemnie, mogą istnieć oddzielnie.. Odpowiedz n pytania.. Uwaga!. podaj nazwę przedstawionego na rysunku aparatu pająka.. Praca domowa: Przekształć podane zdania twierdzące na zdania przeczące i pytania.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Dobierz podane zdania do zdjęć.Dobierz podane zdania do zdjęć.. 135 wizyt.. Jeśli korzystasz z informacji zawartych w literaturze czy Internecie, podaj ich źródło.. Wyobraźcie sobie trasę Waszej wymarzonej podróży, niekoniecznie do miejsc realnych i stwórzcie, wzorem Tolkienowskiej, mapkę Waszego wakacyjnego Śródziemia.. Dwa czasowniki podano dodatkowo.. Zadanie 20.. W związku z występowaniem spadu drukarskiego, powodującego odcięcie 1% brzegu obrazu, prosimy nie kadrować plików zbyt ciasno i nie umieszczać istotnych szczegółów (np. napisów) tuż przy krawędzi zdjęcia.Dobierz podane czasowniki do wyrażeń 1-8, tak aby powstały zwroty, a następnie utwórz z nimi zdania.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 1-4.. Karta pracy: Rozwiązanie pracy domowej prześlij na mój email, do wtorku 28.04.. D It is the most relaxing season.Przeczytaj ogłoszenia 7.1.-7.4.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Dziś ostatnia lekcja w tym roku szkolnym- mam dla Was propozycję nie tylko na ten dzień, ale na całe wakacje..

Jedno zdanie jest podane dodatkowo- zadanie 3/79.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt