Jakie urządzenie do etoll

Pobierz

Największym atutem tego rodzaju lokalizatorów jest bardzo prosty montaż.Jun 29, 2021Aplikacja e-TOLL PL - to bezpłatna aplikacja, możliwa do nabycia przez użytkowników smartfonów z Androidem lub iOS.. Mikrobus z liczbą miejsc siedzących poniżej 9 z przyczepą o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu i przyczepy powyżej 3,5 tony.Urządzenie pokładowe do poboru opłat drogowych GBox OBU + przeszło pozytywnie testy integracyjne, spełniając wszystkie podstawowe wymogi techniczne i otrzymując akredytację od Krajowej Administracji Skarbowej dla nowego systemu poboru opłat e-Toll!. Urządzenia pokładowe On Board Unit (OBU) - są to urządzenia działające w technologii GNSS, które do uzyskania informacji o położeniu pojazdu wykorzystują transmisję danych.Na jakich urządzeniach można zainstalować aplikację e-TOLL?. Urządzenie OBU ZSL NAJBARDZIEJ POPULARNY zł 19.9 /Miesiąc Usługa integracji z systemem opłat drogowych e-TOLL Dotyczy pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych Dostęp do aplikacji mobilnejUrządzenie ZSL Urządzenie ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacyjny) to lokalizator GPS zamontowany w pojeździe umożliwiający nie tylko korzystanie z systemu opłat e-TOLL, ale również z innych funkcji i modułów naszego systemu.. Kup teraz Urządzenie FMB120 FMB120 to mały i profesjonalny tracker, który zbiera współrzędne i inne niezbędne dane i przesyła je przez sieć GSM do serwera.Pełna historia Diody informujące o działaniu urządzenia SENT GEO E-TOLL ZSL PRO / TCO Podłączenie do pojazdów np. w skrzynce bezpieczników Wysyłanie pozycji do 5s do KAS Bateria podtrzymująca działanie urządzenia w sytuacji przypadkowego odpięcia (do 4 godzin) Darmowy dostęp do systemu monitoringu pojazdu - DIGITRACK SENT GEO E-TOLLJakie są główne wymagania techniczne dla urządzeń GPS - ZSL / OBU do systemu e-TOLL?.

sprzedaż urządzenia OBU DS/ZAP z abonamentem na 24 miesiące w cenie 628 zł netto/urządzenie.

>> LINKUrządzenie OBU e-TOLL FMT100 Wodoodporny tracker GNSS z serii SPECIAL z wbudowanym akcelerometrem i żyroskopem.. Pierwszym, zdecydowanie najpopularniejszym rozwiązaniem są lokalizatory GPS e-TOLL typu OBU, czyli On-Board Unit.. Przedsiębiorcy mają dwie możliwości:KUP URZĄDZENIA e-TOLL W swojej ofercie posiadamy urządzenia instalowane ZSL oraz przenośne OBU do nowego systemu opłat drogowych e-TOLL.. Brak urządzenia z zainstalowaną aplikacją e-TOLL w pojeździe powyżej 3,5 tony może skutkować nałożeniem kary pieniężnej z uwagi na brak uiszczenia opłaty za przejazd.. Urządzenie umożliwia nie tylko korzystanie z systemu opłat e-TOLL, ale również pozwala na korzystanie z wielu dodatkowych funkcji i narzędzi naszego systemu.. 15 May Urządzenia ZSL / OBU potocznie nazywane GPS, które działają w systemie e-TOLL muszą spełniać określone wymagania.. Dyspozycję zwrotu środków pozostałych w wygaszonym systemie .May 11, 2021Jan 27, 2022 Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.Aug 27, 2021May 15, 2021Dec 10, 2021eTOLL dla aut osobowych - 1 października 2021 elektroniczny system poboru opłat eTOLL stał się jedynym obowiązkowym sposobem płatności za drogi w Polsce dla pojazdów powyżej 3,5t DMC, które podlegają zarządowi GDDKiA.Od 1 grudnia 2021 system eTOLL obejmie również opłaty za autostrady dla pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5t DMC.May 9, 2022Urządzenie ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacyjny) to lokalizator GPS zamontowany w pojeździe na stałe..

Każde urządzenie dedykowane do e-Toll posiada wbudowaną kartę SIM i wymaga podłączenia do sieci komórkowej.

Czym charakteryzują się te urządzenia e-TOLL?. OBU (z ang. On Board Unit) możliwe jest elektroniczne naliczanie należnej opłaty za przejazd drogami płatnymi.Dec 16, 2021Urządzenia e-TOLL dzielą się na 2 podstawowe typy.. Podłączony w pojeździe jest w stanie odczytywać i przesyłać wiele ważnych danych.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt