Plan wakacji po angielsku

Pobierz

- Byłem tam przez 2 tygodnie.Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Którego słowa użyć - holiday czy vacation?. Straszne - ale nie chodzi o duch , potwory itp. bardzo proszę o pomoc.. Miej również na uwadze, że wakacje to przede wszystkim czas dla dziecka - niech spędza je tak, jak lubi .Opis ferii po angielsku: na wsi.. Czyli że coś zaplanowałam np. wyjazd gdzieś itp. ale mi to nie wyszło bo staneło na przeszkodzie i musiałam zmienić plany.Mają to być najgorsze wakacje w życiu.. Ale także w sytuacjach nieformalnych warto jest umieć napisać list - choćby do przyjaciela z odległego zakątka świata.A poniżej kilka propozycji na to, jak wprowadzić się w wakacyjny nastrój z językiem angielskim: 1) Wakacyjne miejsce - to zabawa, która pomoże utrwalić słownictwo związane z miejscami, do których jeździ się na wakacje (beach, sea, lake, mountains, city, countryside, abroad itd).. Zamierzamy iść do kina i obejrzać jakiś dobry film.. P.S jestem dziewczyną :) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-03-18 18:43:45.. Zajebiscie prosta sprawa a najlepiej ulozyc taki plan na 3/4 strony tak jak tutaj zeby bylo malo do zapamietania .Napisz plan wycieczki po angielsku używając .Pozdrawiam.. Witam, jestem tu nowy i potrzebuję pomocy.. Wakacyjne plany i wycieczki to także doskonały temat do rozmowy..

Zastanawiasz się, jak poprawnie mówić o wakacjach po angielsku?

Grecja zachęca turystów piękną pogodą, pyszną kuchnią, skarbami .Czyli że coś zaplanowałam np. wyjazd gdzieś itp. ale mi to nie wyszło bo staneło na przeszkodzie i musiałam zmienić plany.Mają to być najgorsze wakacje w życiu.. - Byłem w Londynie na szkolnej wycieczce.. Bardzo proszę o pomoc muszę poprawić ocenę :/.. 0 ocen | na tak 0%.. Prosiłbym o sprawdzenie mojej pracy i poprawienie błędów.. To ważne zadania na jutro, więc proszę o pomoc.. Z góry dziękuję :)W sobotę mam zamiar wstać wcześnie rano i odwiedzić Kraków z moimi rodzicami.. - W zeszłym roku, w wakacje, miałem super urlop.Najbardziej popularnym miejscem na spędzanie wakacji jest oczywiście plaża!. Question from @Fopcio - Gimnazjum - Język angielski.. - Byłem nad morzem/w górach.. To będzie na pewno komedia, ponieważ kochamy śmiać się .NAPISZ PLAN WAKACJI ZIMOWYCH W PUNKTACH PO ANGIELSKU.. PO ANGIELSKU!. Wieczorem pragnę spotkać się z moim chłopakiem.. Słownictwo A day off - dzień wolny I'm going to have a day off.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Wypracownie na angielski o moich wakacjach.. Na 3 dni do Londynu .Ta tylko teraz uloz 3 dniowy plan wycieczki po angielsku naucz sie go na pamiec i powiedz przed 31 osobowa klasa.. Zakopanym.. 0.Opisz swoje plany na wakacje po angielsku z 3/4 strony w zeszycie (napisz gdzie jedziesz, na jak długo, gdzie będziesz spać, co będziesz robić) formie dla faceta..

List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..

Buy skipass.opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37; Opisz w 3 zdaniach swoje ostatnie wakacje (np.gdzie byłeś)-po angielsku 2009-04-23 10:19:09; Opisz swoje wakacje po angielsku.. Kocham Kraków i atmosfera tam jest niesamowita.. Jak wprowadzić te słówka dowiecie się tutaj .Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Time off - czas wolny, wakacje, urlop I had a great time off last Summer.. Pozostałe tematy.. Będziemy chodzić po mieście i odpoczywać.. A może holidays?Ogólnie rzecz biorąc, tegoroczne wakacje były najlepszymi wakacjami.. NAPISZ PLAN WAKACJI ZIMOWYCH W PUNKTACH PO ANGIELSKU .. Nigdy nie zapomnę tych dwóch miesięcy.. Do wymienionych aktywności warto dołączyć również odpowiednią dietę oraz wystarczającą ilość snu.. - Będę miał dzień wolny.. Straszne - ale nie chodzi o duch , potwory itp.Napisz plan wycieczki do Londynu po angielsku.. - Jutro jest mój dzień wolny.. Poznaj słownictwo związane z plażą z wpisu at the beach.. Zastanawiasz się, jak poprawnie mówić o wakacjach po angielsku?. I like suborning on the hat sand.Jak widać możliwości na spędzanie wakacyjnego czasu - z nastawieniem na regenerację mózgu - jest naprawdę wiele!. 2016-09-12 19:34:59; opisz mnie po angielsku 2013-12-03 16:39:28; Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!.

Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem; Porady językowe.

Wzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz pocztówke do przyjaciela z wakacji (j.angielski).. Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i podziękować za wspaniałą pocztówkę[email protected] wzór listu z wakacji.. Zadanie jest zamknięte..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt