W zeszycie dopasuj wypowiedzi a-f do sytuacji 1-6 somebody

Pobierz

Zapisz w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Do każdego pytania dopasuj właściwą wypowiedź .Konsumpcjonizm - nadmierne przywiązywanie wagi do dóbr materialnych.. 2 W zeszycie dopasuj odpowiedzi Kate (A - E) do pytań w zadaniu 1.. Trzy z nich podano dodatkowo.. Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat korzystania z Internetu.. Znajdź w słowniczku wyrazy o znaczeniu przeciwnym do podanych.. Zapisz je w zeszycie.Dopasuj pytania (1 6)do odpowiedzi (a f).. KROK 6.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat prezentów urodzinowych.. Dopasuj każdą osobe do sytuacji A-D, w której się ona znajduje.. Wykonaj zad.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.-4.). dopasuj odpowiadające jej zdanie (A-E).. 'dom z niedrogimi miejscami noclegowymi przeznaczony głównie dla grup wycieczkowych', 3 .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, czegoś nie potrafisz jestem do twojej dyspozycji naJak możemy przeczytać w "Wielkim słowniku języka polskiego" pod redakcją Piotra Żmigrodzkiego, oznacza on 1.. Uwaga!. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wykonaj zad.. Wykonaj .Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. W zeszycie uzupełnij luki w tekście wyrazami z ramki.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa, wliczając w to wyraz już podany..

W zeszycie dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6.

Wykonaj zad.. KROK 6.. W zeszycie zaznacz, które zdania sa prawdziwe (P), a które fałszywe (F).. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Posłuchaj rozmowy w restauracji.. Przepisz zadanie do zeszytu.. Uwielbiam podróże oraz gry planszowe.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. KROK 3.. KROK 5. f)no,we aren't.pomożcie.Nauczyciel.. Insta.LingOtwórz podręcznik na stronie 94, zadanie 5:zapoznaj się ze słownictwem (pomocny okaże się słowniczek na stronie 101), następnie dopasuj nazwę choroby/problemu zdrowotnego ( z ramki) do opisanej w zadanich sytuacji (1-6).. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi 1 - 4 odpowiadające jej zdanie A - E.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Nauczyciel.. A.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Na początek mała przypominajka (zapisz notatkę w zeszycie): WYPOWIEDZENIE ZDANIE RÓWNOWAŻNIK ZDANIAW każdą z nich możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Następnie zamień odpowiedzi na mowę zależną, rozpoczynając zdania od: Kate.. Uwielbiam podróże, górskie wędrówki oraz koncerty muzyki alternatywnej.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z lustrami..

4 W zeszycie dopasuj wypowiedzi A - F do sytuacji 1 - 6.

Wykonaj zad.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. TEMAT: Powtórzenie wiadomości o rodzajach wypowiedzeń.. Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). KROK 4. portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Tym razem prześlij zadania z lekcji (PDF).Dopasuj wypowiedzi a f do sytuacji 1 6 zapisz odpowiedzi w zeszycie brainly pl. opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Pamiętaj!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 101 (SB) - prześlij - proszę przesyłać zadania w formacie pdf.. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plNie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Język angielski.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.. s. 88 i odpowiedz w zeszycie na pytanie zawarte w ćwicz 1 s. 88 w podręczniku.. 5 Uzupełnij luki zgodnie z treścią zdań wyjściowych.. KROK 4.. To ten tekst (na wszelki wypadek ): KROK 5.. Pls pomuszcie !. ( unit 6 lesson2) .. O poinformował nas o sytuacji.. 5.Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6. zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6 .

B.1 Dopasuj do siebie fragmenty zdań i zapisz je w zeszycie.. 6.1 (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. 2 Dopasuj sklepy i usługi podane w ramce do ilustracji.. str. 106 podręcznik.. - Podobało nam się na spotkaniu.. 3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B. Ex.. 3 Posłuchaj dialogów w sklepie.. Z wykształcenia anglistka, a z zamiłowania tłumaczka literatury anglojęzycznej.. Zapisz zadanie do zeszytu i przeczytaj kilka razy aby utrwalić reakcje językowe.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie .. Otwórz podręcznik na stronie 95, zadanie 6: jeden z wyrazów wytłuszczonych nie .Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). Poniżej podaję sugerowane odpowiedzi: 1E 2A 3C 4B 5D 6F.. Wykonaj zad.. Uwaga!. Zadanie jest zamknięte.Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6 .. Uzupełnij luki zgodnie z treścią zdań wyjściowych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Przeczytaj wypowiedzi trzech młodych sportowców (A-C) oraz pytania 9.1.-9.4.. Agnieszka.. Uwaga!. odpowiadające jej zdanie (A-E).. W zdaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą: A, lub - ćwiczenie 3,4/105.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.. Autor rozwiązania.. KROK 4.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi..

Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6.

Uwaga!. 4 Dopasuj wypowiedzi A - F do sytuacji 1 - 6.. Wykonaj zad.. Nauczycielka fizyki w liceum z 2-letnim doświadczeniem oraz matematyki w szkole podstawowej z 4-letnim doświadczeniem.. dopasuj odpowiadające jej zdanie (A-E).. W lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy.Workbook.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Napisz w zeszycie definicję słowa oktawon uwzględniając informacje zawarte w tekście.Zapisz w zeszycie.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Przypomnij sobie pojęcia narracja pierwszoosobowa, narracja trzecioosobowa, podr.. 6.3 Your fleece is all wet and dirty!Proszę zrobić zadania w ćwiczeniach 1 ,3 i 4 unit 6 lesson 1 strona 24 (w zeszycie ćwiczeń wersja podstawowa) 24.02.21.. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl Rozwiązanie zadania 4 z książki Język angielski.. Dopasuj reakcje a-f do wypowiedzi 1-6.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat atrakcji turystycznych.. Posłuchaj wypowiedzi czterech osób 1-4.. 'budynek przeznaczony dla przebywających w górach turystów, w którym można odpocząć, zjeść posiłek, przenocować ', 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt