Test karta rowerowa quiz

Pobierz

Komu można przetoczyć ten typ krwi?. Polub.. 1) Kierujący rowerem poruszający się jezdnią jednokierunkową, który chce skręcić w lewo na skrzyżowaniu:Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Sygnalizacja świetlna.. Czy nosisz na sobie maskę?. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. W jakim wieku można zdawać egzamin na kartę rowerową by samodzielnie poruszać się po drodze?. wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię, lub przez nią przejeżdżają, b) mają pierwszeństwo przed innymi uczestnikami ruchu , c) mogą korzystać z całej szerokości jezdni.Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. w tej sytuacji ma pierwszeństwo przed rowerzystą.. Liczą się umiejętności.. Zachowanie przy znakach.. Więcej krótkich testów.Mały Test z Karty Rowerowej.. Skomentuj.. 2) Za tym znakiem, rowerzysta na najbliższym skrzyżowaniu: a) musi ustąpić rowerzyście wjeżdżającemu z lewej strony, b) może skręcić w lewo, Zaznacz pole przy prawidłowej odpowiedzi.. To nie jest łatwy quiz.Quizy Os.. Dzieciaki z podstawówki dają radę, a Ty?. TVN: Tomasz M. porwał i zamordował 11-latka.. Przepisy ogólne.. Aby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego.. Wiek nie ma znaczenia..

...Karta rowerowa - Test.

Rozpocznij test.. Wymagane logowanie .Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Tramwaj na skrzyżowaniu o takim kształcie: niezależnie od zastosowaniego oznakowania pojedzie zawsze jako pierwszy, musi ustąpić rowerzyście zgodnie z zasadą prawej ręki.. "Wstępowało w niego drugie oblicze".. TESTY NA KARTĘ ROWEROW .. Czy zdasz egzamin na kartę rowerową?. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Pierwszeństwo przejazdu.. A jak jest z twoją wiedzą na ten temat?. [QUIZ] Uwaga!. Czy zdałabyś test na kartę rowerową?Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. 269 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Udostępnij Udostępnij wg Betik4.. Więcej.. Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5..

Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Karta rowerowa nazywana jest pierwszym prawem jazdy.

Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Sprawdź czy zdasz test na karte rowerową, jeśli juz ja zdales to sprawdź czy jestes ostroznym kierowcą rowerua) b) c) 4) Obowiązkowy element roweru to: a) Dzwonek rowerowy b) Bidon c) Błotniki 5) Kto powinien posiadać kartę rowerową?. Jaka jest szansa, że zdasz tegoroczne egzaminy?Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).. Osadź .. Brakuje odpowiedzi.. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.1) Odległość tego znaku od przejścia dla pieszych na drogach o dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h, wynosi: a) do 100 metrów, b) od 150 do 300 metrów, c) ponad 300 metrów.. Udostępnij.. 1) Kierujący rowerem, poruszając się w strefie zamieszkania, ma obowiązek:Preview this quiz on Quizizz.. Zachowanie wobec pieszego.. Edytuj elementy.. Sygnał ten oznacza: TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ DRAFT.. Pierwsza pomoc.. właśnie zrobiłam ten quiz żeby się dowiedzieć, bo za nie długo zdaję.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt