Miłość i szczęście cytaty

Pobierz

— Martin Luter King Przestań bać się tego, co może pójść źle.. "Rób, co możesz, w miejscu, jakim jesteś i z tym, co .Józef Stanisław Tischner Cytat 4 lipca 2009 roku, godz. 15:00 0,0°C Bóg jest Miłością - to znaczy, że Bóg jest tym gniazdem człowieka, w którym czeka na niego oswojone szczęście.. człowiek Bóg miłość szczęście Opinie Dodaj opinię Zeszyty Do / Z zeszytu Al-Kumajt CytatApr 28, 2021Cytaty o miłości - 250 najpiękniejszych inspiracji.. Jedna chwila szczęścia może być niekiedy nagrodą za lata goryczy.. Miłość niejedno ma imię.. Cieszysz się z każdej minuty, którą masz przed sobą.. Co więcej, to właśnie drobiazgi dnia codziennego i odczuwana za nie wdzięczność, sprzyja zadowoleniu z życia.. Może nawet zmotywuje cię do śmielszego działania.. Skup się na tym, co może pójść dobrze.. Mów językiem miłości.". Trzeci cytat tego samego autora rozprawiający o tym samym, co poprzednie: źródłem szczęścia jesteśmy my, a nie świat zewnętrzny.. "Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.".. Z każdego budzenia i zasypiania obok siebie, z każdego drobiazgu: gotowania, jedzenia, wspólnego oglądania filmów.. Szczęście to przyjemność, której się nie żałuje.. - DemokrytSzczęście.. - Julian Tuwim "Słuchaj z uszami tolerancji.. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem.. Wojownik jest szczęśliwy bez żadnego powodu… Dan Millman - "Droga miłującego pokój wojownika" *** Gdybym nigdy nie poczuła się z nim taka szczęśliwa, nie brakowałoby mi tego po jego odejściu.W kategorii "o miłości" występują najcześciej kombinacje: o miłości + o kobietach (51) | o miłości + życiowe, o życiu (45) | o miłości + obserwacje (30) | o miłości + o mężczyznach (26) | o miłości + filozoficzne (22)Te cytaty zakładają, że szczęście można osiągnąć wtedy, gdy nauczymy się akceptować i doceniać życie takim, jakim jest..

Szczęście oswojone to szczęście, które nie ucieka.

- Ernie Banks "Nie zalety ciała i majątek dają szczęście, lecz prawość charakteru i zalety umysłu.". — Lana del RayTrzeba kontrolować swoje myśli.. | Fot. Andreas Fidler Jeśli czasami wątpisz w to, że miłość może być szczęśliwa, przeczytaj poniższe cytaty.. "Nasze szczęście zależy od nas samych" (Arystoteles) Sami podejmujemy decyzje, które rzutują na nasze życie.. "Miłość ci wszystko wybaczy.". Oto nie należy pytać, to trzeba czuć.Różni myśliciele i filozofowie proponowali odmienne definicje szczęścia i teorie na jego osiągnięcie, podając recepty, które możemy zaszczepić do własnego życia.. Phil Bosmans *** Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.. oto kilka inspirujących cytatów o szczęściu i miłości:"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje.". Jesteście zakochane?. - EurypidesFeb 7, 2022Kiedy kogoś kochasz, cieszysz się, że jesteś na tym świecie.. Jest wieczne.. Erich Osterfield *** Pytają, czy trzeba kochać.. Miłość to siła nabywcza szczęścia.. - Rumi "Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki.". "Być szczęśliwym - tego trzeba się nauczyć.".. Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.. "Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia."..

Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

Z poczucia, że ta osoba jest blisko.. Wdzięczność niesie za sobą szereg korzyści, o czym sporo pisałam tutaj.Droga do szczęścia - cytaty o szczęściu i radości.. Patrz oczami współczucia.. Jeśli nie jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz szczęśliwy w żadnym miejscu.". Miłość jest naturalną częścią życia.Jun 5, 2020Może gdybyśmy mieli więcej szczęśliwych ludzi, to byłoby wystarczająco dużo miłości, by się obejść., Istnieje silna relacja między miłością a szczęściem, a te cytaty z pewnością pomogą Ci znaleźć ten link.. Każdy z nas ma swój przydział smutku i szczęścia.Miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia.. Vincent van Gogh "Kochać to także umieć się roz­stać.. Joe Hill - "Rogi" *** Glupiec jest szczęśliwy, gdy jego pragnienia zostana spelnione..

"Musisz spróbować stworzyć szczęście wewnątrz siebie.

Dale Carnegie.. Ludzie są na tyle szczęśliwi na ile sobie pozwolą.. Wiele z was przeżyło już swoje największe miłosne uniesienie .To tak, jakby kogoś nie interesowało szczęście.. To w nas samych musimy szukać źródeł szczęścia życiowego.Jeden ma szczęście, miłość i pieniądze, a inni całą resztę.. Kiedy szczęście stoi przed nami, wydaje się tak wielkie, że sięga stropu nieba.Cytaty o życiu i miłości, które dodają skrzydeł Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy.. Nikt nie robi tego za nas, a przynajmniej nie powinien.Najpiękniejsze cytaty o miłości szczęśliwej, spełnionej i wymarzonej.. Zależy od tego, co jest w nas samych".. Autor: Paulo Coehlo Poprzedni wpis O szczęściu w teraźniejszości Następny wpis O dzieleniu szczęściaCytaty - o miłości .. Szczęście nie przychodzi z zewnątrz.. Niektóre cię zaskoczą, niektóre rozbawią - każdy z nich na pewno przyniesie pozytywne wibracje.. Najlepiej jednak gdy oznacza szczęście dwójki zakochanych, ich wzajemne wsparcie, fascynację i wierność, a to wszystko po kres waszych dni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt