Opis swojej rodziny po angielsku

Pobierz

Dużo czasu poświęcają uprawie swoich ogrodów.. W domu mieszkam z rodzicami.. Mam na inie Łukasz .Mam 13 lat mieszkam w Grabowie, w domku jedorodzinnym.. Prześlij swoje uwagi .Rodzina po angielsku: opis rodziny.. mam 3 rodzeństwa .. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Przykładowy opis osoby po angielsku.. 2010-02-06 09:54:47; Jak napisa .Zadanie: opis siebie i swojej rodziny po angielsku Rozwiązanie: wejdź sobie na google tłumacz i sb napisz po polsku a potem przetłumacz na angielski to Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Posze o pomoc opisie rodziny: w przetlumaczeniu na jezyk angielski.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Moja mama nazywa się .. i ma 43 lat i jest z zawodu kucharka.. Było bardzo dużo gości.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No Comments.. Jedliśmy pizzę, tort czekoladowy z wybuchowymi świeczkami.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. 9,689 wizyt.. Moja rodzina spotyka się często - co najmniej raz w tygodniu.. Moi dziadkowie są na emeryturze.. She is beautiful.Describe a member of your family - Opisz członka swojej rodziny - angielski..

Opis rodziny po angielsku.

Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. Moja rodzina składa się z 4 osób .. Bardzo dobrze gotuje.. Dostałam wiele prezentów od znajomych jak i od rodziny.. Moj najstarszy brat .. ma 21lat i skończył szkole i pracuje.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. opis; restauracja +1 głos.. Mieszkam w .. Po zjedzeniu tych wszystkich dobrych rzeczy .Rodzina, członkowie rodziny po angielsku, z wymową Jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.. Mam również dwóch braci.. Relacje rodzinne są skomplikowane, także ze względu na nazewnictwo.Przykład opisu mamy po angielsku z tłumaczeniem Opis mamy po angielsku - wzór.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Opisz swoją rodzinę.. Lubi pracować i sprzątać.. Mama - Monika ma 35 lat , jest fryzjerką .. Mama pracuje jako kucharka, a tata jest ochroniarzem.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Jest szczupła , wysoka .opis tygrysa po angielsku i polsku szybko !. Mama ma na imię Jolanta a tata Andziej.. I finish my breakfast at 6:45.Przykładowy opis siebie po angielsku.. Mam na imię.. mam 15lat.. Ponadto ładnie rysuje.Przykładowy opis po angielsku - moje hobby..

Opis rodziny po angielsku .

Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1.. Wide windows brighten up the .Przykład opisu babci po angielsku z tłumaczeniem Opis babci po angielsku - wzór.. OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU.. Było wspaniale !. Moja rodzina sklada sie z czterech osób: ja, mama ,tata i siostra.. A moj tata ma na imię .. i ma 48 lat jest z zawodu mechanikiem.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Trzeba napisać : ~ z kim mieszkam ~ jak się nazywają, ile mają lat ~ jak wyglądają ~ jak spędzam z nimi czas.Opis rodziny po angielsku +5 głosów.. 16,636 wizyt.. 2 odpowiedzi.. Mam na imię Paulina .. zadanie dodane 22 października 2010 w Język angielski przez użytkownika Agniesz16 (-1,880) [Szkoła podstawowa]Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. I was very excited when I heard the news.Napisz czym się zajmujesz w swojej pracy po angielsku +1 głos.. Zagrożony gatunek 2.Posts Tagged: opis członka rodziny angielski Describe a member of your family - Opisz członka swojej rodziny - angielski Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No CommentsOpisy GG (10775) Programowanie (16050) Programowanie Webowe (3300) Programy Komputerowe (115868) ..

Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.. Jest świetną gospodynią domową.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. 19,222 wizyt.. Mam na imię Kasia, mieszkam w Tarnobrzegu, mam 19 lat i interesuje sie fotografią.. Chodzimy na spacery albo .Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Pracuje jako kierownik w sklepie.Zajmuje sie domem i moja mlodszą siostra.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. She is rather short .Opisy GG (10776) Programowanie (16048) Programowanie Webowe (3299) .. OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU 2013-04-09 18:31:27; .. tata mojej mamy, oraz Zdzisław..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt