Wierszyki dla ukochanego na dzień dobry

Pobierz

Gdy otworzysz oczka Swe Mocno w myślach przytul mnie!. Śpij spokojnie kochanie.. 4.Feb 12, 2021buziaków na dzień dobry ci śle ktoś kto bardzo kocha cię.. Wiem że Mam Ciebie To Ty dajesz mi siłę abym mógł.Sep 2, 2020Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddaje.. 100 całusów z rana + 2 do śniadania + 2 na potem i 2 z powrotem, to wszystko razy 2 na miły początek dnia.. i położy się między nami.. Chcę być jak fale, które pchają Twój statek do przodu.. Milsza jest miękka poduszeczka!Dla Ciebie Mój ty Promyczku Zaranny Dodaj uśmiech do uśmiechu, a do tego garść czułości.. Dzień Dobry UKOCHANA MOJA KSIĘŻNICZKO!. Okryję nas skrzydłami.. Wstawaj na śniadanie!. Miał być w usta, trafił w czoło i tak będzie krążył w koło.. Nie rańże, o Pani, wiernego kochanka, który, Twym Imieniem, dzień wita u ranka.. Dzień bez słońca jest niczym, a noc bez księżyca jest lepsza.. Ani kwiaty ani słowa nie wyrażą tej wdzięczności, którą tylko serce chowa pełne wiary,życzliwości.Słodki całus na dzień dobry,słodki całus razy dwa daje ktoś,kto Cię KOCHA.. **** A kiedy będziesz moją żoną A kiedy będziesz moją żoną,na dzień dobry ślę Ci całus słodki a najlepiej dwa aby w nocy jeszcze trwał Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki..

Dzień dobry.

Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. I w środku mego serca umieścić.Jun 10, 2021May 18, 2022Dzień dobry i życzę pięknego dnia.. Bez Twojego oddechu.. A jak skończymy, tę miłą pogawędkę.wierszyki dla ukochanego Dziś są walentynki, Więc o Tobie myślę, Od serca mega topi się śnieg na Wiśle, Z Tobą mi tak słodko, radośnie i miło, To chyba miłość bo cóż by innego było.życzenia dla ukochanego Walentynki, to najlepszy czas, Żeby powiedzieć Ci jak bardzo cieszę się z tego co łączy nas!. Niech szczęście i zaangażowanie zawsze Ci towarzyszą, A uśmiech i zadowolenie na Twojej twarzy bezustannie goszczą.Pobudka!. mój język Ci w usta wpadnie.Apr 4, 2021Na dzień dobry moja mała, chcę żebyś się uśmiechała.. Otwórz oczka, zjedz śniadanko, zaraz przejdzie Ci ochota na spanko.. To zaufanie bez reszty.. Byś potrafił cieszyć się z każdej chwili -Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic; Zabawne wierszyki na urodziny dla nastolatka, nastolatki - Życzenia dla CiebieWierszyki na dzień dobry: dla niej, dla niego, dla ukochanej | Styl życia Radio ZET.. Me serce do Ciebie płonie.. Zaglądam w oczka Twoje..

Cytaty na dzień dobry dla ukochanego - Kobiety to my.

Dzień przywitaj promieniście, wtedy radość w nim zagości.. - KARTKI.pl.. Bo słońce jasno świeci, Słowik w okno Twe leci, Wiadomość ode mnie ma, Że droga mi dusza Twa!. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Dotykam Twoje dłonie.. Zjadłabym je z Tobą, lecz na osobności, po spędzonej wspólnie z Tobą nocy.Abyś zrealizował wszystkie swoje plany, poszukiwał nowych marzeń i odnajdywał kolejne natchnienia - również ode mnie.. Moja poranna noc i południe bez ciebie to nic.. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.31202 | Na dzień dobry | Dodał: glaco, 2011-07-11 00:34, punktów: 104.. I zmienność słoneczna niech i Tobie sprzyja, a zły nastrój niech Cię z daleka omija.. Największy ze mnie, ale z tobą.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Nie byłabym taka urocza, gdyby nie twoja miłość.. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka.. Pośmiejemy się, pogadamy.. *** Kiedy rano wstaje.. *** Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?. I tak właśnie Cię kocham.. To się cieszę bardzoKocham Ciebie tak, jak dawniej.. miłego dnia Słoneczko wstało a wraz z nim ja, zyczymy Tobie miłego dnia :)Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. Krówka, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz bobry, wszyscy mówią Ci "Dzień dobry"pcha Nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..

Dzień dobry Słoneczko moje.

Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.. Bez Twojego uśmiechu.. nasze serduszka sobie oddamy.. Pyszna poranna herbata dla Ciebie ⋆ E-kartki z życzeniami na wszystkie okazje.1 day ago1 day agoMądre piękne życzenia na urodziny - Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. Dzień doberek mój miły Tak Cię dziś powitam O zdrówko zapytam Czy dziś dobrze się czujesz Tak?. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. *** Jak nektar z tulipana zbiera pszczółka od rana tak ja słodko Cię budzę, bo strasznie się tutaj nudzę *** Wstań już koteczku, nie leż w łóżeczku.. Dla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszko Oddam Ci cały mój świat Bo jesteś tego wart.. potem do mnie szybko tyrknij.. Całuję usta cudowne, Dalsze czynności.. są ryzykowne.. Witam Kochanie!. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. Minie Wrocław minie Hel, a wieczorem trafi w cel!. Najdroższy, Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz.. Choć z mych oczu płynie łza..

Dzień dobry moje życie i moja miłość.

**** Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. To odsłonięcie swoich słabości.. Nigdy tak mocno nie kochałam Nigdy się tak nikim nie przejmowałam Teraz dotknęła mnie kropla prawdziwej miłości To uczucie nadal w moim sercu gość.Dec 10, 2020Na Dzień Dobry.. Położę się obok Ciebie.. Życzę Ci zdrowia dużo i radości, A ja zatroszczę się, by nie brakło Ci w życiu miłości.. Buziak z rana mknie przez knieje, niech Twa buzia dziś się śmieje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt