Test z lektury ten obcy pytania otwarte

Pobierz

Lektury 06.12.2020 10:17.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 8 Dodaj do listy.. udowodnij przykładami cytatami że problemy w powieści TEN OBCY są bliskie dzisiejszej młodzieży.. Użyj czasowników w trybie przypuszczającym.. Kto był najstarszy?. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Są braćmi.. Mam też w domu wydrukowane informacje o czasie i miejscu akcji , bohaterach , planie wydarzeń.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Był policjantem.. - W taki deszcz na pewno nikt tam nie siedzi, więc na razie możemy się niePotrzebuje krutkie i dłudie streszczenie lektury ,,Ten obcy'' Kiedy rozgrywa się akcja w lekturze ,, Ten obcy" ?. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Był z załogi najmłodszy i odczuwał każde ograniczenie swobody jeszcze boleśniej niż inni.. 2010-01-10 21:49:41Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Ja osobiście miałam z lektury wielką przyjemność, ale nie wiem, czy "Cudowna podróż" tak samo zachwyci moją.Najważniejsze wątki książki ,,Ten Obcy" Piszę jutro test z lektury Ten Obcy!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Jak mieliście test z lektury"Ten obcy" to jakie pytania najczęściej na testach na ten obcy mogą się pojawiać ?.

.Sprawdzian z lektury "Ten Obcy.

Akcja toczy się w drugiej połowie XIX wieku.. A.Gdybym był bogaty,_____.. - rzekł z oburzeniem Julek.. Zobacz więcej.. Był budowlańcem.. Xboxer.pl - Test Sprawdzajacy Z Lektury Skapiec - Forum.. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego .Test z lektury ,,Ten obcy".. 53 głosy Zobacz więcej Pytania (9) Wiosna1001.. .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Tytułowy "obcy" nazywał się: Zenon Wójcik Piotr Wójcik Paweł Wójcik Włodzimierz Wójcik : 8.. Błagam!. wg Polskibezproblemu.. 14/15 Ostatnio miałam z tego sprawdzian.Plik TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania z Zielonego Wzgórza kl.6.doc na koncie użytkownika marucha5 • folder Lektury kl.6 • Data dodania: 17 wrz 2012Zenek uratował dziecko: a) topiące się w jeziorze b) zaglądające do głębokiej .Najmłodszy z załogi był: Julek Pestka Ula Wszyscy byli w jednym wieku : 7.. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy.. (325 KB) Pobierz.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Polski polski jako obcy.. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.. obcy czy oszukać przeznaczenie Prawda czy fałsz..

Zawiera wszystkie powyższe pytania.

Plik z chomika: kolakowska.. Marcin.cudowna podroz.pdf, 19 mar 15 20:33, 7 KB.. pytanie 1 z 10.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. XD Bo ja tej lektury nie przeczytałam i nwm xd Jak już napiszecie pytania, była bym też wdzieczna za odpowiedzi do tych pytań xdpodajcie mi przykładowy test z lektury ten obcy.. Niestety nie zdążyłem przeczytać całej książki!. Julek i Marian byli dla siebie ciotecznymi braćmi.. Nieznajomy- obcy Teleturniej.. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. Zerówka Polski.. Powodzenia!. .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przykładowy test z lektury "Ten Obcy" (jeśli będzie z odpowiedziami dam najlepsze)Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Zdobyte odznaki: 1.. Ten obcy Zadane .Plik test z odpowiedziami do lektury ten obcy.pdf na koncie użytkownika novapett_150 • Data dodania: 22 mar 2016.TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania z Zielonego Wzgórza kl.6.doc.. Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.Pytania do lektury "Ten Obcy ".. TEST Z LEKTURY "TEN OBCY" - IRENY JURGIELEWICZOWEJ.. Był inżynierem.. Czy ktoś mógłby napisać mi najważniejsze lub te wątki które mogą pojawić się na teście!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Ten obcyPytania z lektury Ten obcy..

cudowna podróż test z lektury.pdf, 14 lis 18 4:46.

Ten Obcy - test - Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Ubrania-ten, ta, to Sortowanie według grup.. wg Ntrepczyk.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Imię i nazwisko:.test Ten obcy.doc.. Punkty rankingowe: 32.. Ja postaram się jakoś odwdzięczyć!Opowiadanie z lektury "Ten Obcy" Najbardziej spodobał mi się rozdział, w którym po odejściu Zenka dzieci nie wiedziałby co ze sobą zrobić.. Prawda Fałsz : 10.. Wschodząca gwiazda.. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. Ten obcy główni bohaterowie.. Był lekarzem.. W jakiej rodzinie wychowywał się Zenon Wójcik, bohater ksiązki " Ten obcy " Ireny Jurgielewiczowej.Irena Jurgielewiczowa "Ten obcy"- test z lektury szkolnej.. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. 3.Powiązane z testem z Ten obcy.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Lektury - przepisy i pytania otagowane Lektury - alePyszne.pl.. test .Mam do sprzedania świetne testy z lektury Antygona, pytania otwarte i zamknięte, test na początek, test na koniec lektury, karty pracy, książką nauczyciela z materiałami ok. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. 2010-04-29 21:33:03 Pytania do lektury Ten Obcy Ireny Jurgieliczowej 2010-10-07 13:53:24 Jakich mogą być pytania na sprawdzianie z lektury Robinson Cruzoe ..

Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .

Główni bohaterowie Tego obcego.. Mam też w domu wydrukowane informacje o czasie i miejscu akcji , bohaterach , planie wydarzeń.TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 3 - A tymczasem tamten będzie siedział na naszej polanie, jak u siebie w domu!. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. Ten obcy - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Ten obcy.. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian z lektury "Ten Obcy.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury: "Ten Obcy".. (68 KB) Pobierz.. Pies Uli wabił się: kaja nysa dunaj mors : 9.. Ten obcy - test znajomości lektury Test znajomości lektury Ten obcy.. 5.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Czy dokładnie ją przeczytałeś?. streszczenie lektury cudowna podróż.pdf, 20 lis 18 0:44, 19 KB.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt