Jak potoczyły się dalsze losy zenka ten obcy

Pobierz

Treść.. To był wujek Antoni.Jak potoczyły się dalsze losy Zenka "Ten Obcy" napisz w formie pamiętnika.. napisz opowiadanie ,,Ten Obcy"" PLS na jutroDalsze losy Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. "Ten obcy" - chcesz wiedzieć, co było dalej?. Ula wybacza ojcu,że opuścił ją i mamę.. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. Zapraszamy na film!. Filmy.. 10 zdań :) Olusia2301 Gdyby Zenek nie spotkał tak dobrych ludzi jak m. in.. W każdej chwili może być on zatopiony przez chwilowe zapomnienie.. Podczas wędrówki, której celem było odszukanie wujka, zranił się w nogę.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.. Question from @Wer364 - Szkoła podstawowa - Polski1.Moje wyobrażenie o dalszych losach piątki przyjaciół opiera się na szczęśliwej przyszłości.. Na pewno przeżył dużo przygód, ze swoimi nowymi przyjaciółmi , a z wujkiem dogadywał się bardzo dobrze .Przez te kilka lat on i Ula bardzo się do siebie zbliżyli , a Zenek wreszcie po tak długim czasie zdobył się na odwagę i poprosił o chodzenie.Losy Zenka Wójcika.. Nie wiadomo jednak, jak byłoby, gdyby byli razem.. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić, ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myślał tylko, o tym, co on teraz robi..

możecie napisać dalsze losy zenka z powieści "ten obcy ''?

Zenkowi wydawało się, że podróż nigdy się nie skończy.. Wraz z tatą zamieszkuje w Olszynach.. Następnego dnia obaj wyjechali pociągiem do Gdyni.. Tutaj!. Był zniecierpliwiony dłużącą się drogą, ale po przybyciu na miejsce to uczucie szybko wygasło.Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy".. Odpowiedz.. Dziewczyna wmawiała sobie, że na pewno nie lepiej.. Stąpaniem po najtwardszym gruncie?. Prosze o pomoc w karcie pracy .Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka?. Podobnie jak wyspa zaginęła pod wodami Młynówki.Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka ?. Zenek Wójcik pojechał do wuja pociągiem.. Pewnego dnia pan Janica (wuj Zenka) zauważył,że jego podopieczny jest smutny.. Jak Zenek pojechał do swojego wuja , i kochał naprawdę Ulę ,to możliwe ,że kiedyś odwiedził ich z swoim wujem - wtedy wuj ,by podziękował za pomoc w odnalezieniu wuja i dostarczenie tam Zenka .. Ma być minimum 70 wyrazów daje naj.Losy głównego bohatera z książki pt,,Ten obcy"Zaloguj się Zarejestruj się Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Jak potoczyły sie dalsze losy zenka w ks pt ten obcy zredaguj kilkuzdaniową wypowiedźodpowiedział (a) 11.10.2013 o 19:50.. Lektura ,,Ten Obcy''Jak wyobrażam sobie dalsze losy Zenka, bohatera powieści "Ten obcy"?.

Jak potoczyły się losy Zenka, Uli, Pestki, Julka i Mariana?

Zenek by się spotkał z Ulą ,ona by mu powiedziała ,że dalej go kocha.W takim tempie, w jakim wspomnienia bledły, Ula oddalała się od Zenka.. więc tak .. (kilka zdań) marta512 marta512 14.12.2015 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane (,,Ten obcy'') Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka?. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. 2011-01-08 19:17:53; dalsze losy przyjaźni pięciu bohaterów opowiadania " ten obcy" DAJE NAAJ 2009-12-11 11:39:51; Jak potoczyły sie dalsze losy Odyseusza?. W końcu, w pewien letni poranek zaprał .Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy zenka .. Wiedział, że tęskni za przyjaciółmi z Olszyn, a w szczególności za Ulą.. Wtem Ula wpadła na pomysł, by zebrali się razem i pojechali go odwiedzić.. Question from @Michael4321 - Szkoła podstawowa - PolskiOO , niedawno to czytałam :).. 2011-01-09 19:09:12; Jak potoczyły się losy zenka w lekturze ten obcy 2012-04-23 16:04:29; Kto napisze mi dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy " 2012-11-05 17:58:50; DAJE NAJ!. Chłopak zaczął niepewnie rozglądać się za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Tutaj!Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka .. Zmienia się troszeczkę jej charakter,jest bardziej śmiała i myśli bardziej pozytywnie.. Przyjrzyj się też tym lasom i łąkom, nigdzie nie znajdziesz ładniejszych.Według mnie dalsze losy bohatera książki " Ten Obcy " Zenka Wójcika potoczą się szczęśliwie.Pewnie nadal będzie sie spotykać z Pestką,Marinem i Julkiem ale myślę że z Ulą połączy go więcej niż przyjaźń.Od tego czasu gdy przeprowadził się do wujka będzie otoczony miłością i ciepłem rodzinnym.Uważam że od tej pory Zenek Wójcik będzie zadbanym, dobrym chłopcem.Odpowiedzi (1) Wikt~.oria.z.awki.:3..

Jak potoczyły się dalsze losy Zenka "Ten Obcy" napisz w formie pamiętnika +0 pkt.

Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy" (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. Zenek Wójcik pojawił się nieoczekiwanie w życiu czwórki przyjaciół: Uli, Pestki, Mariana i Julka, spędzających wakacje w Olszynach.. Obydwaj bardzo cieszyli się ze spotkania.. Wraz z tatą zamieszkuje w Olszynach.. Jednak wreszcie pocią dotarł do Tczewa.. Według mnie dalsze losy Zenka otoczyły się szczęśliwie i zabawnie.. Niedługo po wyjeździe z Olszyn Zenek ogromnie cieszył się na spotkanie z wujkiem Antonim, które miało się wkrótce odbyć.. Bardzo się polubiły i okazało się, że mają wiele wspólnego.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o (,,Ten obcy'') Jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka?. - Oczywiście, bardzo chętnie!. Chłopcu dobrze powodziło się u wujka.. Chłopak uciekł z domu, gdzie znęcał się nad nim ojciec-akoholik.. Czym w końcu jest ta pewność?. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. W rolach głównych: Pestka - Izabela Rutkowska Ula - Julia Golacik Zenek -.. Działo się to naprawdę błyskawicznie.. (wypowiedź pisemna kilkuzdaniowa) - MidBrainartjak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy przyjaciół z książki ten obcy?. Dzieciom spodobał się ten plan więc postanowili realizować swe zamiary.Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie..

2012-01-24 18:56:05Jak, twoim zdaniem, potoczyły się dalsze losy Zenka ?

Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. poleca 78% 1339 głosów.. Chory i trawiony gorączką ukrył .jak twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy Zenka z lektury kl. 6 Ten Obcy pliss na jutro jak twoim zdaniem potoczyły sie dalsze losy zenka z lektury ten obcy Napisz przy każdym czasowniku czy jest on dokonany czy niedokonany.Jak potoczyły by się dalsze losy Zenka ( Ten obcy ), bdyby nie spotkał miłych i życzliwych ludzi .. - odpowiedział Zenek z wielką radością.. mogą być od 4-6 zdań/punktów LEKTURA TEN OBCY daje naj.. ( kilku zdaniowa wypowiedz pisemna ) może być w punktach abym mogła na podstawie tych informacji ułożyć swoją pracę ; jeżeli napiszesz całą wypowiedz proszę aby nie była kopiowana !. Question from @Izaq - Szkoła podstawowa - Polski"Ten obcy" jak potoczyły się dalsze losy zenka.. Ula wybacza ojcu,że opuścił ją i mamę.. - Tak, tutejsze krajobrazy są wręcz piękne.. (kilku zdaniowa wypowiedź pisemna ) TEN OBCY lektura proszę jest mi to bardzo potrzebne.. - Popatrz wujku, jakie piękne jeziora!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt