Streszczenie odcinków filmu

Pobierz

Aggelos martwi się całą sytuacją.Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. Nie mam możliwości ponownego obejrzenia a na dniach będę widział 6 odcinek.3 days ago3 days ago2 days ago3 days agoCzy ktos moglby mi napisac co dzialo sie w "one tree hill" od 30 lipca do 3 sierpnia?. W trakcie protestu w sprawie budowy kliniki między Dawidem a Antkiem dochodzi do bójki.. M jak miłość (1663) Iza nie czuje się bezpiecznie po włamaniu.. Z góry dziękuję.. Na Wspólnej (3445) Seba wchodzi ukradkiem do domu Roksany.. Musi ją powstrzymać sam Ostrowski.. Chce jej opowiedzieć o swoim planie pogodzenia Niuńka z Heblem.. Konstantis i Drosso nie potrafią dojść do porozumienia.. Artur wpada na trop kłusownika w lesie wokół Grabiny.. Tymczasem Ewa atakuje dawnego kochanka w szpitalu.. 1 (Genesis) Tuż po zaćmieniu słońca, profesor genetyki (Sendhil Ramarurthy), szukając w Indiach swojego zaginionego ojca, przypadkowo odkrywa tajemnicę: ludzie .May 28, 20224 days agoM jak miłość (1664) Lilka kończy swój związek z Ethanem i wraca do Polski.. Nikiforos nadwyręża cierpliwość Assiminy, używając małego Sergiosa jako broni.. A moze znacie jakac fajna strone z wszystkimi streszczeniami?2 days ago KOPIUJ LINK.. Kobieta wyjawia im swoje plany dotyczące rozwodu..

4 days ago2 days ago1 day agoJun 10, 2022Jun 7, 2022Film Wiadomości Streszczenia odcinków 6 maja 07 00:19 Ten tekst przeczytasz w 6 minut.

Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że .7 days agoKiedy opuszcza budynek, napada na nią żona Orłowa.. 1 (Genesis) ‹ wróć Herosi, odc.. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles.. Herosi, odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt