Testy na kartę rowerową gra

Pobierz

Wyposażenie roweru.. Wskazanie kierunku jazdy 35.. Popołudniami wybierać się na rower, można też porozstawiać coś aby imitowało te pachołki i, żeby mogła na tym poćwiczyć.Testy na kartę rowerową - ćwiczenia KLIKNIJ TUTAJ .. No to sprawdź!. Egzamin na kartę rowerową twojego dziecka to dobry moment, aby przekonać się, ile wiedzy o przepisach ruchu drogowego zostało co w głowie.. Ale czy na pewno?. Ustąpienie pierwszeństwa 30.. Pierwszy przejedzie- Potem może jechać- Pierwszeństwo ma- Potem może jechać- Ostatni pojedzie- Pierwszeństwo ma- Potem pojedzie- Najpierw jedzie- Następnie- Ostatni odjeżdża- Pierwszeństwo przejazdu ma-To testy na "Karta Rowerowa" Przygotują cię do prawdziwego testu Powodzenia Pozdrawiam Spellforek Tagi dla tego testu: Test Na Karta Rowerowa Podaj swoje imię:Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Hulajnogi.. Próg zaliczenia to 80%, czyli 20 poprawnych odpowiedzi.. Zobacz odpowiedzi.. Imię i nazwisko Wpisz adres e-mail 1.. GRA; Druga część gry; PROGRAM DO NAUKI ZNAKÓW DROGOWYCH - WIRTUALNA SZKOŁA JAZDY: zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Pierwsza pomoc.. Sygnalizacja świetlna.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do skrzyżowania, w pierwszej kolejności stosuje się do a) znaków drogowych b) sygnałów nadawanych przez kierującego ruchem policjanta c) sygnałów .Na podstawie kilku pytań, spróbuję zgadnąć, czy Twoja średnia na koniec roku przekracza 4,75!Testy na kartę rowerową Testy po 25 pytań: NAJNOWSZA WERSJA TESTÓW Obok widzisz dzieciaka, który wybrał dla Ciebie test w zupełnie nowej postaci..

Sprawdź, czy zdałabyś test na kartę rowerową?2.

Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Masz 25 minut na rozwiązanie całego testu.. Ustąpienie pierwszeństwa 37.. Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Pytania to te, które spotkać można na egzaminie.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Z przeszłości.. PRZYKŁADOWE TESTY ZE STRON INTERNETOWYCH: GRY- INTERAKTYWNE SKRZYŻOWANIE: PROGRAM DO NAUKI ZNAKÓW DROGOWYCH - WIRTUALNA SZKOŁA JAZDY: Tobą Test na kartę rowerową nr 10 Powodzenia!. GRY- INTERAKTYWNE SKRZYŻOWANIE: .. Program powstał w oparciu o doświadczenie w pracy nauczycielskiej, z myślą zarówno o pedagogach jak i uczniach.Aplikacja "Karta rowerowa egzamin" jest zaprojektowana w czytelny sposób i zawiera dużą bazę pytań związanych z egzaminem na kartę rowerową.. Widget Rozpocznij quiz Podobne quizy Sport Dyscypliny sportowe - orientujesz się w nich?. oświetlenie przednie i tylne, co najmniej jeden czerwony odblask z tyłu, elementy odblaskowe na odzieży kamizelka odblaskowa i kask słuchawki i telefon do słuchania muzyki 2.Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Zakręt w prawo 32..

Masz 35 minut na rozwiązanie testu.Przed Tobą Test na kartę rowerową nr 4 Powodzenia!

Zmiana pasa 36.. Wskazanie kierunku jazdy 31.. Ukończyłeś test!. Następne.. Zakończ Rozpocznij.. Przejdź do quizu.. Wjazd na deskę 26.. Przepisy ogólne.a.zezwolenie na ruch b.zakaz wjazdu c. że, za chwilę zapali się sygnał zielony.. Można je podzielić na kilka podstawowych działów, takich jak: wyposażenie roweru, zachowanie wobec pieszego, sygnalizacja świetlna, pierwsza pomoc, pierwszeństwo przejazdu, znajomość znaków drogowych, przepisy ogólne.25.. 2 komentarze: Anonimowy 3 czerwca 2014 16:16.. Test - Karta Rowerowa.. W górnym menu znajdziesz wszystkie pytania poukładane w kategorie tematyczne - są to testy składające się z najwyżej kilkunastu pytań.Z pytaniami egzaminu na kartę rowerową bez trudu radzi sobie przeciętny dziesięciolatek.. Zjazd z deski 28.. Urządzenia transportu osobistego.. Przeanalizować wszystkie sprawdziany i karty pracy (zrobić je jeszcze raz).. Wystarczy, że regularnie będziemy korzystali z aplikacji i uczyli się poprawnych odpowiedzi.. Nauczyć się na początek podstaw, tego co najłatwiej zapamiętać.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Zakręt za znakiem 29.. Wzbij tumany kurzu pod rampą na motocyklu crossowym lub tnij zakręty na potężnym ścigaczu.Tylko prawdziwy pasjonat motoryzacji zdobędzie 100 procent!.

Test na kartę rowerową generujący losowo 25 pytań z obszernej (liczącej prawie 300 pytań) bazy.

jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.Psychotesty Poczekalnia Sprawdź się Ucz się Baw się Stwórz Twój panel Test próbny na kartę rowerową - czy zdasz?. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.KARTA ROWEROWA-TESTY SKRZYŻOWANIA DRÓG Podaj kolejność przejazdu przez skrzyżowanie drogi podporządkowanej z drogą z pierwszeństwem.. Zmień test.. 1) Droga z pierwszeństwem przejazdu a) b) c) d) e) f) 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej a) kto jedzie prosto b) ten który nie skręca c) kto jest z prawej strony d) kto jest z lewej strony e) większy samochód f) zawsze rowerzysta 3) Co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodem a) Pierwszeństwo .Zasady testu.. Test numer 1 Zaznacz pole () .. wykonuje na drodze czynności przewidziane odrębnymi przepisami - np. kieruje ruchem na skrzyżowaniu lub przeprowadza dzieci .Przykładowe testy na kartę rowerową.. Zakręt w lewo 39.PRZYKŁADOWE TESTY ZE STRON INTERNETOWYCH: .. Co wiesz o mafii?. : redakcja: 61 860 60 82, prenumerata: 61 333 22 60, ogłoszenia: 61 869 41 43 25.. Wybierz się na przejażdżkę lub dołącz do turnieju wyścigowego.. Jesteś przekonany, że dla Ciebie to też pestka?. jazdy obok innego rowerzysty.. Jeszcze raz?.

Znajdziesz tutaj aż tysiąc odnowionych i sprawdzonych pytań dla kandydata na kartę rowerową.

Oto przykładowe zadania z prawdziwej listy.Karta rowerowa ONLINE nowoczesny egzamin na kartę rowerową Karta Rowerowa ONLINE to nowoczesne narzędzie do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową, przeznaczone głównie dla szkół podstawowych.. Poza rowerami czekają na ciebie także różnorodne motocykle.. Po zakończeniu testu możesz zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami.. Dlatego każdy z testów jest niepowtarzalny.. Pierwszeństwo przejazdu.. Question 3 30 secondsO Naszym Gry Rowerowe Osiągaj zawrotne prędkości i wykonuj niewiarygodne triki w naszej kolekcji odjechanych gry rowerowe.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Zajęcie odpowiedniego pasa 33.. Znak ten: answer choices a. określa kierunek drogi z pierwszeństwem przejazdu b. nakazuje jazdę na wprost przez skrzyżowanie, c. oznacza drogę jednokierunkową.. Wskazanie kierunku jazdy 38.. Dla wszystkich.. Jazda prostą 34.. Taka postawa policjanta na skrzyżowaniu oznacza dla kierującego: odpowiednik światła żółtego, pozwolenie na warunkowy skręt w prawo na skrzyżowaniu, że za chwilę nastąpi zmiana podawanego sygnału.KARTA ROWEROWA-TESTY.. Znasz imiona wielkich polskich pisarzy?Witaj na stronie.. Zaznaczonej odpowiedzi nie można zmienić.. Imię i nazwisko Wpisz adres e-mail 1.. Jeżeli na drodze obok linii białych znajdują się również linie żółte, to rowerzysta powinien stosować się: do znaków poziomych (linii) białych przez żółtymi na drogach nie spotyka się żółtych znaków poziomych do znaków poziomych (linii) żółtych przed białymi 2.Sprawdź, czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt