Znaki drogowe wszystkie quiz

Pobierz

Zakaz zatrzymywania się Zakaz postoju Koniec zakazów Jaki to znak?. pytanie 1 z 15 Jak nazywa się ten znak drogowy?. lewe i prawe górne i dolne pionowe i poziome wszystkie odpowiedzi są błędne Co znaczy poniższy znak?. Zakaz ruchu w obu kierunkach.. Część 3.. Sprawdź się!. Znaki drogowe towaryszom nam w codziennym życiu - widzimy je jako kierowcy, rowerzyści i pieszy.. Pamiętasz jeszcze cokolwiek z "Czterech pancernych"?. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Znaki drogowe - ile potrafisz rozpoznać?. - Fajne Quizy POPULARNE domena publiczna Znaki drogowe - ile potrafisz rozpoznać?. Ostatni pojedzie: answer choices rower motor samochód nikt Question 4 30 secondsFeb 18, 2022Znaki drogowe poziome - test.. Test ze znajomości znaków drogowych poziomych.. Część 1.. Dzielą się na: - znaki pionowe w postaci tarcz, tablic z napisami lub symbolami, które występują również w postaci znaków świetlnychDział pierwszy zawiera ilustracje i opisy chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Sprawdź!Wszystkie (1567) Język angielski (821) Język polski (383) Matematyka (363) Biznes i Finanse (36541) Biznes i Finanse (36541) .. Quiz - Jak dobrze znasz znaki drogowe?. Tytuły i treść zawartości; Tylko tytuł zawartości; .. Znaki drogowe | Quiz Zapoznaj się z:Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.. by zapominajek_37165..

... Zobacz wszystkie quizy .

Burmistrz Bohmte, Klaus Goedejohann, tłumaczy, że w związku z brakiem ulic .Po kliknięciu na: "Zobacz więcej znaków i informacji", zobaczysz znaki pozostałe, które przydać Ci się mogą, jeśli chcesz wiedzieć więcej, bo na przykład masz zamiar startować w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.. Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: a b c 9.. Oprócz tego, prawie przy wszystkich omawianych znakach drogowych znaleźć można fotografie przedstawiające te znaki w realu - niejednokrotnie z dodatkowym komentarzem lub pytaniem, na które znaleźć można odpowiedź w omawianym znaku.Zawiera wszystkie z moich słów; Szukaj wyników w.. Masz 25 minut na rozwiązanie całego testu.. Ilość pytań: 28 Rozwiązywany: 14567 razy.. Zdobędziesz 16/16 w quizie ze znaków drogowych?. niebezpieczny zakręt w prawo postój taksówek niebezpieczne zakręty - pierwszy w prawo Sprawdź się w poniższych tematach: Śpiewanki - piosenki dla dzieci Czy znasz najpopularniejsze śpiewanki dla maluchów?. Znaki drogowe znajdują się po prawej stronie jezdni, po jej lewej stronie, na niej bądź też nad nią.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Znaki i sygnały na drodze.. Poniżej przygotowaliśmy w pełni darmowe testy na prawo jazdy.. Rozpocznij test.. Nakaz jazdy prosto Zakaz jazdy prosto .1) jak nazywa się ten znak a) znak stop b) zakaz zawracania c) zakaz parkowania 2) jak nazywa się ten znak a) zakaz skrętu w lewo b) zakaz skrętu w prawo c) zakaz zatrzymywania się 3) jak nazywa się ten znak a) zakaz skrętu w prawo b) zakaz wyprzedzania c) zakaz skrętu w lewo 4) jak nazywa się ten znak a) zakaz ruchu w obu kierunkach b) zakaz …Preview this quiz on Quizizz..

#znakidrogowe #prawojazdy #katb.

zapominajek_37165.. Każdy z testów ma 25 pytań.QUIZ / ZNAKI DROGOWE.. Tylko geniusz odpowie poprawnie na te 10 pozorn.. Twoja wiedza o Macie powie, czy mógłbyś zostać .. Indominus czy Indoraptor?Znaki drogowe - Test - Quizy Dla Wiedzy Tematyczne Motoryzacja Najnowsze Znaki drogowe - Test 6454 Jeśli jesteś kierowcą, powinieneś bez problemu odpowiedzieć na wszystkie pytania, nieważne ile upłynęło czasu od egzaminu na prawo jazdy.. Kilka z nich może Cię zaskoczyć!. zakaz wjazdu zakaz ruchu w obu kierunkach zakaz wyprzedzania ustąp pierwszeństwa Co oznacza poniższy znak?. Część 2.. Ile rozpoznasz?Znaki drogowe Quiz wiedzy o znakach drogowych.. Uczyliśmy się ich w szkole i na kursach prawa jazdy, ale czy na pewno pamiętamy wszystkie?. Sprawdź się!. Sprawdź się - Gazeta.pl; .. nakaz jazdy w prawo za znakiem nakaz jazdy z prawej strony znaku nakaz jazdy prostoJaki to znak?. Na jakie rodzaje dzielą się znaki drogowe?. Zakaz poruszania się pieszych Zakaz ruchu pieszych Zakaz przechodzenia przez jezdnię Jaki to znak?. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: a b c 8.. Wybierz interesującą Cię grupę znaków i kliknij w nazwę: REKLAMY Znaki które powinien znać rowerzysta:Zadaniem znaków drogowych jest przekaz informacji, które są zrozumiałe dla każdego uczestnika ruchu drogowego..

Odpowiedz na wszystkie pytania.

REKLAMA W STREFIE WOLNEGO SŁOWATest dotyczący znajomości znaków ostrzegawczych.. Sprawdź się!a) b) c) 2) nakaz jazdy prosto" przez skrzyżowanie jest wyrażony znakiem: a) b) c) 3) obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: a) b) c) 4) wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: a) b) c) 5) droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: a) b) c) 6) …Q.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .znaki drogowe - Quizy, quizy wiedzy, quizy logiczne, quizy historyczne, quizy geaograficzne .. na skrzyżowaniach, zbędnych znaków drogowych i wspólne korzystanie z przestrzeni ruchu drogowego przez wszystkich użytkowników - kierowców, rowerzystów i pieszych.. Działają idealnie zarówno na komputerze ale można je wykonywać również na smartfonie.. W 100% darmowe, aktualne pytania na ten rok.. 0.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Powiązane tematy.. Wybraliśmy 12 znaków.. Znaki zakazu - test.Wykonaj darmowy test na prawo jazdy online.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem: a b c 10.. Powiązane z tym testem.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Znaki drogowe Powodzenia ;) Kliknij na obraz, aby zobaczyć większą wersję i przypis Quiz wykonany przez kkl Subskrybuj?.

klasa 4 Znaki drogowe test DRAFT.

Zakaz wjazdu rowerówMay 25, 2022Jun 13, 2022Zobacz podobne quizy: #osobowosc #test #znaki-drogowe Co jest brakującym elementem w układance Twojeg.. Horoskopquiz: Czy wiedziałeś to o tym Znaku Zod.. Ile % Twojego życia zajmuje powaga?. Kto w Ciebie wierzy?. Żółte znaki z czerwoną obwódką w trójkącie to answer choices Znaki informacyjne Znaki ostrzegawcze Znaki nakazowe Znaki zakazowe Question 2 10 seconds Q.. - Część 1. zapytał(a) 3 godz. temu: 1.. Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 31 marzec, 2021 Więcej informacji o quizie >> Zacznij quiz 1 komentarzyDroga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: a b c 7.. PODOBNE ARTYKUŁY WIĘCEJ OD AUTORA Języki urzędowe na świecie - ciekawy Quiz JęzykowyQuiz; Quiz - Znaki drogowe widujesz codziennie, ale czy wiesz, co dokładnie symbolizują?. Zaznaczonej odpowiedzi nie można zmienić.. Przejście dla pieszych Droga dla pieszych i dzieci Droga dla pieszych Jaki to znak?. Zasady testu.. Ilość pytań: 35 Rozwiązywany: 50197 razy Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt