Przykładowe zdania po niemiecku

Pobierz

"Najpopularniejsze tłumaczenia "czasowniki złożone" po niemiecku: zusammengesetzte Verben.. Tłumaczenie w kontekścieO co?. Moja rodzina jest bardzo fajna.Poniżej znajdziesz nazwu pór roku po niemiecku oraz z jakimi przyimkami się one łączą.. Kolejnym podstawowym słownictwem, którego się dziś nauczysz są dni tygodnia po niemiecku.. ("habe" = odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu, "gelernt" się nie zmienia i jest na końcu zdania w Partizip II) "Du hast Deutsch gelernt.". 4.konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemieckuZacznij tworzyć zdania po niemiecku!. - Jestem tu, żeby Pani pomagać.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowęPrzykładowe zdanie po niemiecku Tłumaczenie Wymowa; bringen: in Erfahrung bringen - poinformować się, dowiedzieć się: Könntest du bitte in Erfahrung bringen, wann das Konzert stattfindet?. Zamieszczono w lekcja 15 czasowniki modalne przez Niemiecki do pracy Zamieszczono 20 września, 2017.. Zobacz również.. Czy moglbyś się proszę dowiedzieć, kiedy odbedzie się koncert?Ich habe Geburtstag im Juni - Mam urodziny w czerwcu.. Brak komentarzy..

Skróty dni tygodnia po niemiecku.

(W wykropkowane miejsce musisz podać swój wiek) 3.. Oczywiście na końcu przedstawię kilka przykładowych zdań z ich użyciem .. - Idę do sklepu, żeby kupić świeże warzywa.. Wiele przykładów zdań z wyrazem po niemiecku.1.Ich heiße.. Mam na imię.. ( W wykropkowane miejce podaj swoje imię) 2.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. Wir fahren im Juli ans Meer - Jedziemy w lipcu nad morze.. Mam .. lat.. - Jestem zdania, że bardzo dobrze rozwiązałeś/aś to zadanie.. Jak wiadomo bardzo często używamy dni tygodnia w życiu codziennym, dlatego warto znać nazwy poszczególnych dni, ich skróty oraz z jakim przyimkiem używamy ich w zdaniu.Czasowniki modalne niemiecki przykładowe zdania.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowa, gramatyka i słownik obrazkowy.Zobacz jak użyć po niemiecku w zdaniu.. Każda nazwa pory roku, tak jak miesiące i dni tygodnia po niemiecku również mają rodzajnik der, czyli są rodzaju męskiego.Najpopularniejsze tłumaczenia "język niemiecki" po niemiecku: Deutsch, deutsche Sprache, deutsche sprache.. Im August ist es hier sehr warm - W sierpniu jest tu bardzo ciepło.. Wyrażanie akceptacji czyjejś opinii.. Poznaj 10 zdań w języku niemieckim, które obowiązkowo powinieneś/powinnaś znać:) 1..

Mieszkam w...Przykładowe zdania po niemiecku.

- Jest mi to obojętne!. ("hast" = odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu, "gelernt" się nie zmienia i jest na końcu zdania w Partizip II)- Uczę się dużo, żeby dobrze mówić po niemiecku.. O co jeszcze muszę się martwić?. Poznasz najważniejsze zwroty po niemiecku i zaczniesz samodzielnie tworzyć pełne zdania.Najpopularniejsze tłumaczenia "przykładowe zdanie" po niemiecku: Beispielsatz.. Można też powiedzieć oczywiście: Das ist mir egal.. Zgadza się./To prawda.. Tą samą intencję wyrazimy poprzez: Ich bin erschöpft.. - Jestem wykończona!. do Czasowniki modalne.. tłumaczenia O co?. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. co o tym myślisz?Tłumaczenie w kontekście "witka" po niemiecku: Powiedziałaby " Popatrz na te witki i jagódki. ". - Trzymam za ciebie kciuki!. 3 stycznia, 2020..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt