Co znaczy interpretowanie

Pobierz

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "INTERPRETING DREAMS" - angielskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń angielskiego.W naszym słowniku synonimów dla słowa interpretowanie istnieją 24 wyrazy bliskoznaczne.. Wsnuwamy wnioski oraz stawiamy hipotezę, a następnie na podstawie wszelkich dostępnych informacji w napisanym przez nas tekście udowadniamy naszą hipotezę.Jan 25, 2021Wykorzystanie i interpretowanie reprezentacji.. Ostatnim elementem jest hipoteza obrazu.. Może on określić rodzaj problemu korzystając z kombinacji wyników innych badań, obrazu klinicznego pacjenta (stan zdrowia) czy pacjent przystąpił do badania prawidłowo przygotowany oraz szeregu innych .Jak interpretować audiogram.. «przypisywanie czemuś jakiegoś znaczenia» 3.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Słownik haseł do krzyżówek.. Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. :D pomóż ale nie z Wikipedii !. będzie naj Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-03-06 16:34:11.. 3 1 .Interpretacja, czyli inaczej analiza, wyjaśnienie, wytłumaczenie, własy sposób rozumienia czegoś.wnioskowanie dedukcyjne, wyprowadzenie, wywnioskowywanie, zrozumienie, osobisty odbiór, postrzeganie, przyswajanie, rozumienie, Synonimy słowa "interpretacja" z podziałem na grupy znaczeniowe Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » interpretacja - jako komentarz do tekstu » interpretacja - jako skomentowanie czegośMar 2, 2021Taki rezultat badania nie jest jednak podstawą do wykluczenia schorzenia..

Co to jest interpretowanie?

Błędy prognoz oraz ich zróżni-cowanie poglądowo zilustrował Szymon Kobyliński na rysunku, na którym każda z dramatis personae nietrafnie przewiduje to, co zdarzy się za rogiem: Rysunek 5.1.Wedle tego poglądu "interpretator" odtwarza za pomocą innych słów to, co inny rozmówca powiedział, odpowiednio do swo­ jego rozumienia sytuacji, odpowiednio do swojej własnej perspektywy i odpowiednio do swych własnych przekonań, które zawsze mogą być mniej lub bardziej od­ mienne od przekonań mówiącego.Musisz przetłumaczyć "INTERPRETING DREAMS" z angielskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. «zespół czynników współistniejących, powiązanych z czymś».. Skrypt wymaga interpretera, podczas gdy program wymaga kompilatora.. "Prognozowanie przypomina wyobrażanie sobie tego, co jest za rogiem ulicy, jednakże bez faktycznego zaglądania za ten róg.. «zespół odniesień niezbędnych do zrozumienia utworu literackiego, dzieła naukowego .Synonimy słowa "interpretowanie" z podziałem na grupy znaczeniowe Wykaz najistotniejszych kontekstów znaczeniowych dla wyrazów bliskoznacznych słowa interpretowanie: » interpretowanie - jako interpretacja utworu literackiego » interpretowanie - w odniesieniu do zgadywania » interpretowanie - w kontekście mówieniaJun 10, 2021Aug 19, 2020Synonimy interpretowania oraz inne określenia dla słowa interpretowanie..

Hasło: interpretowanie.

co to jest interpretacja?. Wyrażenia algebraiczne.. Do tej pory powiedzieliśmy sobie nieco o dźwięku i podstawach anatomii układu słuchowego.. Użycie i tworzenie strategii.. "To jest ogłoszenie aby nie będzie żadnej błędnej interpretacji dla co robimy.. Rozumowanie i argumentacja.. Z drugiej strony język skryptowy to język programowania.. 2) oblicza procent danej liczby Wykorzystywanie 6.. Tagi .. Pomoc do słownika synonimów » Co to znaczy wyraz bliskoznaczny » Definicja synonim » Słownik synonimów języka polskiego online » Internetowy słownik wyrazów bliskoznacznych .Wykorzystanie i interpretowanie reprezentacji.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEST INTERPRETOWANIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa interpretowanie istnieją 24 wyrazy bliskoznaczne.. interpretacja 1.. «sposób odtworzenia danej roli przez aktora» 5.. W zależności od zakresu wymagania co do Ciebie - uczniu są w tym, jak i w każdym pozostałym celu edukacyjnym inne: jeżeli brany jest pod uwagę zakres podstawowy wymagana jest od Ciebie .Uczeń: 1) przedstawia część pewnej wielkości jako procent lub promil tej wielkości i odwrotnie; II..

Uczeń: i interpretowanie 2) oblicza wartości liczbowe wyrażeń algebraicznych.

błagam !. Hasło Określenie hasła;Jak interpretować obraz?. Synonimy te i inne wyrazy bliskoznaczne występują w 3 różnych kontekstach znaczeniowych.. Kod jest interpretowany w czasie wykonywania przez inny program, a nie kompilowany przez procesor komputer.. «fragment tekstu potrzebny do dokładnego rozumienia danych wyrazów lub wyrażeń».. INTENCJE AUTORA Oczywiście, nie sposób odgadnąć wszystkich zamiarów, które kierowały pisarzem podczas tworzenia tekstu, ale można wymienić kilka podstawowych INTENCJI porządkujących wiedzę o prozie.kontekst.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego istnieją 24 synonimy interpretowania.. «wydobycie i wyjaśnienie sensu czegoś» 2.. «zespół jednostek językowych, które stanowią otoczenie danej jednostki».. Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane; Szarady123 .. «sposób odtworzenia, wykonania utworu muzycznego, teatralnego lub literackiego» 4. reprezentacji.. Wydajność Ta sekcja od 2020-04 może zawierać nierzetelne źródła.. To otworzy drogę dla błędnej interpretacji, która jest bardzo niebezpieczny.. Modelowanie matematyczne.. Synonimy te podzielone są na 3 grupy znaczeniowe.. Dlatego wyniki powinny być interpretowane przez lekarza!. Modelowanie matematyczne.. W ostatnim punkcie naszej interpretacji podsumowujemy wszystko co do tej pory zdążyliśmy zauważyć..

... Pomoc do słownika synonimów » Co to znaczy wyraz bliskoznaczny » Definicja synonim » Słownik synonimów języka ...interpretowanie - hasło do krzyżówki.

Jest kluczowym elementem znacznej części implementacji języków skryptowych oraz języków kompilowanych do kodu bajtowego .. Mianowicie przeanalizujemy, w jaki sposób określa się jego wielkość, omówimy poszczególne elementy audiogramu oraz zastanowimy się jak .Istotne jest zauważenie "głębszej" warstwy tekstu; te same słowa w różnym kontekście, w towarzystwie innych słów mogą znaczyć zupełnie co innego.. W tym wpisie przejdziemy już do tematów związanych stricte z niedosłuchem.. Synonimy te podzielone zostały na 3 grupy znaczeniowe.. Krzyżówka Online; Samouczek; Pomoc; Kontakt; Określenie hasła do krzyżówki.. «wykonanie programu komputerowego za pomocą interpretera» • interpretacyjny • interpretowaćinterpretować (język polski):Co to jest interpretacja?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt