Test sprawdzający z pana kleksa

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1300 razyPamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!To moje ulubione z filmów, na których się wychowałem!. Życze powodzenia przy rozwiazywaniu testu:-) 1.. Test składa się z 12 pytań.. Ambroży.. Udostępnij.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Łatwy i krótki test znajomości lektury, szybko się sprawdza.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Postanowił zaprzyjaźnić się z Mateuszem, aby dowiedzieć się więcej o tajemnicach pana Kleksa.. Test znajomości lektury (Akademia pana Kleksa) 1/ Kto jest autorem Akademii pana Kleksa?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. W ten sposób Adaś dowiedział się, że pan Kleks na swoje własne bajki.. Rozwiąż test.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie ...Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.

doggyster 3 lata temu.. Sprawdź się na tym sprawdzianie .. Nic dziwnego, że mam 10/10 :-) Moje dzieci też będą to oglądały.. dodany: 2011-06-23 16:28:41, przez: GrzesiekTest ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT.. Szpak niechętnie rozmawiał z chłopcami i zdarzało się, że milczał przez całe dnie.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Ktore imie jest falszywe na podstawie ksiazki?. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Start Quiz Zobacz wpisy .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa)..

Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałęSzybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. "Akademia pana Kleksa" Sprawdź, czy dokładnie i skrupulatnie przeczytałeś/aś tę książkę ?. Mateusz.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Pobierz (pdf, 122,8 KB) Podgląd treści.. Pytania i polecenia dotyczą przeczytanego tekstu (fragment "Akademii Pana Kleksa"), zagadnień gramatycznych (części mowy, odmiana czasownika) i stylistycznych (opis postaci).Rozwiąż test Pan Tadeusz i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Po chwili dodała, że chciałaby kiedyś odwiedzić bajki pana Kleksa.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. 17 pytań.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Skomentuj.. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .Tak, tak, to szmat czasu, ale niektórzy z Was pewnie w dalszym ciągu przypominają sobie piegi głównego bohatera i brodę pana Kleksa.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Bardzo polecam!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt