Zasady tworzenia prezentacji oraz główne funkcje programu powerpoint

Pobierz

Mowa o popularnym kombajnie do tworzenia prezentacji, czyli Microsoft PowerPoint.wspaniałych prezentacji, musimy sobie uświadomić, co jest uważane powszech-nie za standardową prezentację programu PowerPoint, oraz zrozumieć, że obecny standard jest niezsynchronizowany i niespójny z tym, jak naprawdę ludzie uczą się i komunikują.. Jeśli ktoś z Was nie posiada pakietu biurowego Microsoft Office, który zawiera program PowerPoint, to nie ma problemu.. Przygotuj ją jako wirtualny .Skorzystaj z tej prezentacji dla służby zdrowia, aby wyeksponować firmę z branży usług medycznych.. Po wybraniu stylu zostanie utworzona nowa prezentacja z jednym slajdem tytułowym.Zasady tworzenia prezentacji Przy tworzeniu prezentacji, stosuj podane reguły.. Kluczowe funkcje i triki PowerPointa.1 : Zasady tworzenia prezentacji oraz gkówne funkcje programu PowerPoint Na odbiór prezentacji wplywa wiele czynników.. Każda sytuacja jest inna.. Praca z klasą online z wykorzystaniem komunikatora internetowego - 21.05.2020, godz.12.00.. Do zajęć potrzebny jest program PowerPoint lub Impress (edytor prezentacji z1: Prezentacja musi być spójna.. Dlatego zanim przystqpisz do tworzenia prezentacji, zaplanuj, co pokaŽesz na poszczególnych slajdach.. Zasady projektowania prezentacji Sukces prezentacji multimedialnej zależy nie tylko od zastosowanych narzędzi, ale również od umiejętności prelegenta i dobrze przygotowanego pokazu..

Zapamiętajcie zasady tworzenia prezentacji oraz główne funkcje programu PowerPoint.

Zestaw opcji projektów slajdów zapewnia elastyczność dostosowywania zawartości do Twoich potrzeb.. Aby przekazać przesłanie lub o czymś opowiedzieć, rozbijasz treść na slajdy.. Wpisujemy tam najczęściej temat o jakim będzie dana prezentacja oraz opcjonalnie własne imię, nazwisko lub firmę.. Możesz również używać aplikacji bez konieczności tworzenia konta.. wpisywać tekst do prezentacji.. Możesz zachować świetne obrazy związane z opieką zdrowotną dostępne w szablonie lub zmienić je na takie, które lepiej odpowiadają Twojej ofercie.. Można pobrać legalnie darmowy pakiet z Internetu: OpenOffice lub .2.. Warto jednak pamiętać, że prostą infografikę zrobimy też w programie, którego używamy niemalże na co dzień, choć nie zawsze znamy wszystkie jego funkcje.. Nowe funkcje programu PowerPoint w Office 365 pozwolą rozwinąć skrzydła i w jak najlepszy sposób przeds.Przygotowując prezentację i poszczególne jej slajdy pamiętaj o następujących zasadach: Każda prezentacja musi mieć swój temat - przedstaw go na początku (slajd tytułowy).. Zapisuj prezentacje w usłudze OneDrive.. Ten szablon prezentacji medycznej pozwoli zaprezentować produkt, uwydatnić główne korzyści i przedstawić model biznesowy.. Prezentacje programu PowerPoint działają jak pokazy slajdów..

Główne funkcje programu PowerPoint.

wstawiać zdjęcia i rysunki.. W kursie Profesjonalne Prezentacje PowerPoint nauczysz się tworzyć prezentacje szybko i tak, by były one skuteczne, estetyczne i nowoczesne.. Myśl o każdym slajdzie jak o pustym płótnie dla obrazów i słów, które pomogą Ci opowiedzieć swoją historię.Po wybraniu odpowiedniego motywu czas na wypełnienie strony tytułowej.. wstawiać cliparty.. 5 Zasady dobrej prezentacji zmierzaj do celu: o wyznacz cel prezentacji o znaj swoją publiczność o przygotuj się mów zrozumiale: o mów ludzkim językiem (rozmawiaj, nie przemawiaj) o stosuj środki retoryczne o pracuj nad głosem bądź zaangażowany: o .Mistrzowska prezentacja - sztuka storytellingu, komunikacji wizualnej i projektowania graficznego.. Na szkolenie zapraszamy osoby chcące zgłębić tajniki projektowania zaawansowanych prezentacji zarówno pod kątem ich treści oraz struktury, jak i technicznych aspektów projektowania slajdów.Użyj programu PowerPoint do tworzenia osobistej lub służbowej prezentacji o wspaniałym wyglądzie.. Dobór kolorów, rodzaju czcionki i stylu tła.. Na ekranie startowym lub w menu Aplikacje urządzenia szybko przesuwaj w lewo lub w prawo, aż usłyszysz "PowerPoint ", a następnie naciśnij dwukrotnie ekran.Program MS PowerPoint umożliwia tworzenie prezentacji z wykorzystaniem trzech podstawowych sposobów: 1 Informacje o programie Program MS PowerPoint umożliwia tworzenie prezentacji z wykorzystaniem trzech podstawowych sposobów: 1..

Przeanalizujcie sobie wygląd okna programu PowerPoint.

Możesz jednym kliknięciem pobrać prezentacje PowerPoint lub pliki PDF z Twojego projektu.. Kreatora zawartości 2.5.1.. Ale wszyscy wiemy, dzięki naszemu doświadczeniu,Profesjonalne Prezentacje PowerPoint.. Wybierz prostą czcionkę bez zbędnych zdobień i ustaw jej rozmiar tak, aby można było, nawet z większej odległości, przeczytać tekst.Aby jak najlepiej PowerPoint dla systemu Android i mieć prezentacje w dowolnym miejscu, logując się do programu PowerPoint.. Kiedy będziesz gotowy, zapisz swoje zmiany i pobieraj darmowe szablony prezentacji tyle razy, ile potrzebujesz.. NastçpnieKompleksowy poradnik "Jak tworzyć profesjonalne prezentacje PowerPoint", który pomoże Ci projektować piękne slajdy, nie tracąc przy tym za wiele czasu i energii:-) Dodatkowo e-book zawiera rozdziały, które uzupełnią Twoją wiedzę z podstaw projektowania graficznego.Współpracuj bezpłatnie za pomocą wersji online programu Microsoft PowerPoint.. O jakości pre-zentacji świadczy nie liczba zastosowanych narzędzi, ale znajomość i stosowanie za-5 Prezentacja multimedialna - program PowerPointChcesz, aby prezentacje zaciekawiły każdego w klasie?. MS-Power Point - uzupełnienie informacji o prezentacji Krok 3: Stworzenie slajduNowa prezentacja i slajd tytułowy Gdy uruchamiamy program PowerPoint pojawia się nam okno wyboru stylu prezentacji (Rysunek 1)..

Ważne by styl prezentacji był prosty, schludny i czytelny.

Udostępniaj je innym osobom i współpracuj nad nimi jednocześnie.Charakterystyka Programu i zasady naboru .. zróżnicowany terytorialnie i uzależniony od naturalnych walorów danego regionu oraz jego lokalizacji Główne wyzwania i niekorzystne trendy w miastach: pogarszająca się jakość powietrza, wyludnienie, migracja z miast średnich i małych do większych miast i obszarów metropolitalnych .wstawiać nowy slajd i zmieniać jego układu.. Zastanów się także, w jakim celu przygotowujesz prezentację, co chcesz osiągnąć, co chcesz przekazać i komu (dostosuj treść i środki wyrazu do wieku i poziomu odbiorcy).Poznają zasady tworzenia prezentacji multimedialnych i główne funkcje programu PowerPoint; Znają pojęcia slajd i motyw; Potrafią nadać tytuł prezentacji i wybrać motyw slajdów, dobrać kolor, rodzaj czcionki i styl tła; Potrafią dodać do prezentacji nowe slajdy, wstawić ilustracje i teksty; Potrafią uruchomić pokaz slajdów2.. zapisywać efekty pracy.. Po prostu: przeglądasz przykłady slajdów; wybierasz te, które Cię zaciekawiły, kopiujesz dany szablon slajdu lub łączysz elementy z różnych slajdów; następnie zmieniasz kolory, a an końcu dodajesz własny tekst.Można ją przygotować za pomocą różnych narzędzi, stworzonych specjalnie w tym celu.. uruchamiać pokaz prezentacji.. Ta jasna prezentacja z sześciokątem zawiera wykresy, grafiki, tabele i nie tylko uzupełniające główny przekaz.To jest Twoja potężna alternatywa dla PowerPointa, która wystrzeli jakość Twojej prezentacji w kosmos!. Spróbuj w dostępnym programie wykonać ćwiczenia z karty pracy: interaktywne z wykorzystaniem rozgałęzienia do innych slajdów • Wstawianie do pokazów innych prezentacji • Odwołania do innych aplikacji Prezentacje przenośne Zaawansowane opcje wydruku • Drukowanie - opcje zaawansowane • Drukowanie materiałów informacyjnych Wstawianie plików dźwiękowych i filmówAplikacja pozwala przygotować prezentacje multimedialne w oparciu o nagrania wskazanego przez użytkownika obszaru ekranu oraz zaimportowanie prezentacji programu Microsoft PowerPoint lub plików .4 Zasady dobrej prezentacji zmierzaj do celu mów zrozumiale bądź zaangażowany Profesjonalne przygotowanie się kluczem do sukcesu.. Oczywiécie bardzo waŽne sq przedstawione w niej informacje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt