Jorrgus bedziesz moja tekst

Pobierz

Będziesz moja na zawsze , niech się dowie cały świat O tym że już na zawsze , twoje serce w moim będzie graćTekst piosenki Jorrgus: Będziesz moja Zobaczyłem cię , gdzieś przypadkiem tak zwyczajnie Wtedy stało się , coś co trudno pojąć dzisiaj jest Serca cichy szept , wciąż mi kazał na ciebie patrzeć Wziąć za rękę cię , i już nigdy nie wypuścić jej Będziesz moja na zawsze , niech się dowie cały świat O tym że już na zawsze , twoje serce w moim będzie graćBędziesz moja na zawsze, niech się dowie cały świat O tym że już na zawsze, Twoje serce w moim będzie grać Będziesz moja na zawsze, głośno krzyczeć o tym chcę Że z tysięcy jedyna, tylko Ciebie jedną będę mieć Piękna niczym sen, marzeń moich bądź spełnieniem Ciebie tylko chcę, Ciebie pragnę kocham tylko cięJorrgus - Będziesz moja Tekst piosenki Będziesz moja Zobaczyłem cię , gdzieś przypadkiem tak zwyczajnie Wtedy stało się , coś co trudno pojąć dzisiaj jest Serca cichy szept , wciąż mi kazał na ciebie patrzeć Wziąć za rękę cię , i już nigdy nie wypuścić jej Będziesz moja na zawsze , niech się dowie cały światO tym że już na zawsze, Twoje serce w moim będzie grać.. Wielkość pliku MP3: 8.85 MB.. Opłata SMS'em za wybrany utwór.. Logowanie: szukaj: Teledyski > Pozostałe Zespoły > JORRGUS - Będziesz moja: Dodano: 2016-03-08 Dodał: Grzekus .. JORRGUS - Będziesz moja..

Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Będziesz Moja - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.

Leżak technorattan - leżaki z technorattanu - Meble.Ogrodowe.net;TEKST "Będziesz Moja" Zw. 1 Zobaczyłem cię , gdzieś przypadkiem tak zwyczajnie Wtedy stało się , coś co trudno pojąć dzisiaj jest Serca cichy szept , wciąż mi kazał na ciebie patrzeć Wziąć za rękę cię , i już nigdy nie wypuścić jej Ref.. Daj mi serce swe, bądź mym szeptem bądź natchnieniem.Będziesz moja na zawsze , niech się dowie cały świat O tym że już na zawsze , twoje serce w moim będzie grać Będziesz moja na zawsze , głośno krzyczeć o tym chcę Że z tysięcy jedyna , tylko ciebie jedną będę mieć Zw.2 Piękna niczym sen , marzeń moich bądź spełnieniem Ciebie tylko chcę , ciebie pragnę kocham tylko cięJorrgus Będziesz moja lyrics: Zobaczyłem cię, gdzieś przypadkiem tak zwyczajnie / Wtedy stało się, c.JORRGUS - Będziesz moja (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016 - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi H.Jorrgus - Bedziesz moja.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!1.. Słuchaj najlepszych coverów i poznaj ciekawych ludzi.. Komentarze do "JORRGUS - Będziesz moja" .Lyrics & Translations - Będziesz Moja by Jorrgus "Będziesz Moja" lyrics and translations.. Ciebie tylko chcę, Ciebie pragnę kocham tylko cię.. Piękna niczym sen, marzeń moich bądź spełnieniem.. Czas realizacji zamówienia: online..

Będziesz moja na zawsze , niech się dowie cały świat O tym że już na zawsze , twoje serce w moim będzie graćZnajdź tekst utworu Jorrgus - Będziesz moja i wyszukaj Jorrgus.

Cena utworu: 14 zł.. Że z tysięcy jedyna, tylko Ciebie jedną będę mieć.. W celu uzyskania kodu umożliwiającego pobranie tego podkładu muzycznego MP3 Wyślij sms'a na numer telefonu 79624 o treści: .. Tekst piosenki; Nagrania (10) Duety (0) Inne piosenki Jorrgus (6) Będziesz moja na zawsze (nowość 2016 .Będziesz Moja - Jorrgus, tylko w empik.com: 1,99 zł.. Tekst piosenki: Zw. 1 Zobaczyłem cię , gdzieś przypadkiem tak zwyczajnie Wtedy stało się , coś co trudno pojąć dzisiaj jest Serca cichy szept , wciąż mi kazał na ciebie patrzeć Wziąć za rękę cię , i już nigdy nie wypuścić jej Ref.. Będziesz moja na zawsze, głośno krzyczeć o tym chcę.. Dodaj Tekst Piosenki.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt