Test sprawdzajacy lekture

Pobierz

School subject: Edukacja wczesnoszkolna.. Zdobywaj obserwujących.Live worksheets > Polish > Edukacja wczesnoszkolna > Czytanie ze zrozumieniem > Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Archiwum testow dostepne tylko do odczytu.. Kto jest autorem książki "Karolcia"?. Age: 8-9.Test z języka polskiego.. a) harpunów b) łuków i dzid c) noży 11.. Test sprawdzajacy dla klasy 2.. Jaki kolor miała skarpetka druga?. 16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Rozpocznij test.Quizy sprawdzajace znajomosc lektur, cwiczenia jezykowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiazujace do tresci przeczytanych tekstow literackich.Historia samotnego tulacza Skawinskiego chwyta za serca kolejne pokolenia czytelnikow.. Rozwiąż test!Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1.. Zapisuj ulubione.. Polecam przeczytanie jej ponownie.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Lew, czarownica i stara szafa".. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!1.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury..

Test sprawdzajacy dla klasy 2.

Otrzymuj osiągnięcia.. Książka opowiada o: a) piesku i kotku b) przygodach 3-letniej Karolci i o rok młodszego Piotra c) przygodach 8-letniej Karolci i o rok starszego Piotra 3.. Rozwiązanie.. W którym roku została wydana książka pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?. d) szczęśliwy na wieść o ukazaniu sie ducha ojca.. Która skarpetka dostała ważne stanowisko w szpitalu?10.. U gory znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikolajku.Wypelniajac test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikolajku Rene Goscinny.. c) przerażony wiadomością o duchu ojca.. Mikolajek, nie rozumiejac jak mozna go upominac za rozlanie atramentu na dywan, postanawia uciec z domu.Play this game to review World Languages.. b) obojętny wobec wiadomości o duchu ojca.. Zarejestruj się!. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Jakiej broni używają Eskimosi do polowania na zwierzęta wodne?. a) w dwa ogniea) zafascynowany wiadomością o duchu ojca.. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 311727 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test..

Jak ktos przeczytal lekture, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) FunTest.pl.

11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. a) Tak, miała brataTest uczuć sprawdzi, jaki masz typ osobowości!. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Hamlet zażyczył sobie wystawienia sztuki: a) Morderstwo Mandragora.. Przygody To.doc.. Test z lektury Albatros.doc.sprawdzian po omOwieniu lektury pinokio" Tekst 1.. 16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyExercise 1 Wybierz właściwą odpowiedź: 1.. Polecam przeczytanie jej ponownie.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Jaki niepozorny przedmiot przynosi Ci szczęście.. Obserwuj autorów.. Kim jest Justyna Bednarek?. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Pamiętasz istotne fakty.. Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. Czy Karolcia miała miała rodzeństwo?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!QUESTION.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Dodawaj wpisy.. Jaki smak lodów przestanie Ci smakować w to lat..

Zdobywaj obserwujących.Live worksheets > Polish > Edukacja wczesnoszkolna > Czytanie ze zrozumieniem > Test sprawdzajacy dla klasy 2.

Pamiętasz istotne fakty.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. b) Zabójstwo Gonzagi.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Test podsumowujący po klasie 2 SP.. c) Zbrodnia Hemigiusza.\"Anaruk chłopiec z Grenlandii\" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Gdzie mieszka Justyna Bednarek?. Archiwum testow dostepne tylko do odczytu.. Ulubiona zabawa Eskimosów?. Only $35.99/year.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. a) Jan Brzechwa b) Maria Kruger c) Tom Grimm 2.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".Mar 24, 2021sameQuizyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. 5 punktów i poniżej 5 - Miłej lektury - musisz uważnie przeczytać książkę.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test składa się z 12 pytań.. 21 pytań Lektury szkolne.Cisco CCNA Practice Test for Exam Code 200-301 CCNA.. Rozwiaz test.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt