Konsekwencje jazdy bez jednego cylindra

Pobierz

Na ile jest w tym prawdy, co moze byc przyczyna tego ze pracuja tylko 3 cylindry i jak .Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont.. Podejrzewałem na początku wadliwy wtryskiwacz, ale kiedy mechanik zamienił je miejscami błąd nie przeszedł na inny cylinder.. Usterka wredna do lokalizacji jaki przebieg ma samochód ?Niebezpieczna nauka jazdy Podobne konsekwencje wiążą się z udostępnieniem samochodu osobie nietrzeźwej lub bez prawa jazdy - np. dziecku.. Bravo II miało odbudować .A więc zacznę standardowo: mój kumpel :( chce się dowiedzieć, co mu grozi za jazdę bez ważnego OC (ważne do wczoraj) w przypadku nadziania się na rutynową kontrolę drogową (bo w przypadku ewentualnej kolizji, to lepiej nie myśleć).. Czy jak pojadę samochodem bez prawa jazdy i zatrzyma mnie policja to mogę utracić wszystkie kursy ?. Więc wtryski są OK.Cała aktywność; Strona główna ; Mechanika motocyklowa ; Mechanika Motocyklowa ; Mechanika Ogólna Motocyklowa ; Jakie konsekwencje jazdy na trzech garach (bez jednej świecy) ?. Mechanik po odpaleniu auta i przejazdzce stwierdzil ze silnik pracuje na trzech cylindrach co jest oczywiscie nieprawidlowe i grozi calkowitym unieruchomieniem silnika.. po przełączeniu na benzyne wogóle nie wchodzi na obroty dalej 3 cylindry, jedzie ale bez gazu a po wciśnięciu się muli.. Obejrzałem wszystko jak mogłem na parkingu i uszkodzeń nie znalazłem, nie wiem skąd się leje..

250km...Konsekwencje jazdy na trzech cylindrach?

Pilnuj więc kluczyków, pomyśl dwa razy, zanim zorganizujesz synowi lekcje nauki jazdy na drodze publicznej.. Mnie się już dwa razy przytrafiło, że jechałem bez jednego cylindra.. Na gazie wchodzi na obroty bez problemu.mam całkowity brak płynu chłodniczego, wyciekło wszystko w ciągu 70 km jazdy i 3 dni postoju.. Wspomniał też o skrzywieniu korbowodu ?. Skocz do strony ; 19-05-2009, 00:18. analityk.. Problem właśnie z cewką i syfem w cylindrze.. Jedno z bardziej niedocenianych aut na rynku wtórnym!. Wszystko więc by wskazywało na słabsze ciśnienie sprężania w 2 cylindrze.. Jeśli zostaniesz złapany bez prawa jazdy po raz kolejny (recydywa) wówczas sąd może nałożyć na Ciebie dodatkowo karę w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.. Zarejestruj się .Mam duży problem z zapłonem w w/w mazdzie może najpierw opiszę co się działo od początku, a mianowicie: auto miało jakby zaniki mocy w różnych zakresach obrotów , następnie przy jeździe chodził tak jakby bez jednego cylindra, przy sprawdzaniu na którym nie chodzi (zdejmowanie przewodów zgasł i już nie.Na przykład, jazda bez ubezpieczenia samochodu w Kalifornii może być ryzykowne, zwłaszcza jeśli dostaniesz się do wypadku..

Wiem, że konsekwencje mogą być opłakane.

Trzeba jeszcze uwzględnić przyczynę braku pracy któregoś cylindra.. dzisiaj wymianilem klocki i tarcze hamulcowe w mojej Mazdzie.. Poziom oleju w normie, więc uszczelka pod głowicą odpada.jazda na 3ech cylindrach.. Taka jazda ( jak Ci w ogóle komputer pozwoli ) może zakończyć się uszkodzeniem katalizatora ( katalizatorów), wybiciem panewek na wale, uszkodzeniem ( nierównomierne rozgrzanie ) głowicy czy uszczelki pod nią.. Nie wiem.May 26, 2022Najpoważniejszą konsekwencją przegrzania silnika jest uszkodzenie uszczelki pod głowicą.. Mam jedno a może kilka pytań ponieważ w tym czasie zrobiłem z prawem jazdy następującą rzecz: Sąd zostawił mi kategorie A więc swoje prawo jazdy z kategoriami AB (te zabrane) zamieniłem na prawo jazdy tylko z kategoria A i jeździłem sobie do tej pory legalnie motorem.Krzywka może spowodować nieprawidłowe napełnianie cylindra wiec i nieprawidłową kompresje, to co się u Ciebie dzieje to komory spalania czyli tłok/cylinder i zawory/rozrząd/ krzywki.. Koledzy, bez przesady, jazda na nie wszystkich pracujących garach jak tylko jest sprawne smarowanie i chłodzenie nie doprowadzi do zarżnięcia silnika..

Re: Jazda bez prawa jazdy, konsekwencje.

No ale, to wróżenie z fusów Sorki.. deformacja tłoka.. Jednak ciekawostką jest, że to zjawisko nie zawsze wysypuje i czasami rwie jak "dziki".. Trzeba jeszcze uwzględnić przyczynę braku pracy któregoś cylindra.. Cytat: Napisał bylik91.. Cytat: Napisał cman.. Nieubezpieczeni kierowcy mogą stracić prawo jazdy na okres do czterech lat.. Dodatkowo recydywista może spodziewać się odebrania pojazdu którym się poruszał przez sąd.Moje pytanie jest takie czy mogły się uszkodzić pierścienie , ponieważ wracałem jeszcze tak do domu ok 6km dlatego że nie miałem innego wyjścia (jechałem ok 20km/h).. Nawet jeśli jeździsz bez ubezpieczenia samochodu i nie ulegasz wypadkowi, cytowania mogą obejmować tymczasową utratę prawa jazdy, a .Kara upływa 22 lipca więc za kilka dni.. Strona 2 z 2 Pierwszy 1 2.. Pomysł z poxipolem nie jest zły ale w jakimś trupie.Konsekwencje jazdy na trzech cylindrach?. Mnie się już dwa razy przytrafiło, że jechałem bez jednego cylindra.. Chociaż mechanik stwierdził, że może to być niewielka deformacja cylindra i nic się może nie wydarzyć..

Zdecydowanie odradzam.Konsekwencje jazdy na trzech cylindrach?

Gdy wysiadłem ostatnio po jeździe, troszkę płynu jeszcze było, teraz już nic.. ?Najbardziej są odczuwalne w czasie już ciągłej nawet jazdy na 5 biegu.. Raz ok. 250km.Bartku, tobie również dziękuję.. Jak wam pisałem, oprócz elementów które Wam wymieniałem wymieniony ostatnio elektrozawór ciśnienia turbiny i dzięki temu samochód odzyskał tzw. dół -czyli ładnie się .Pokaż 40 postów z tego tematu na jednej stronie.. Że mandat, to wiadomo, ale czy dochodzą jeszcze jakieś dodatkowe .Zakładam, że komputer w samochodzie wydłuża czas wtrysku, aby wyrównać słabą kompresję 2 cylindra?. Zarejestruj się za darmo.. Trzeba jeszcze uwzględnić przyczynę braku pracy któregoś cylindra..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt