Test wiedzy z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedziami

Pobierz

:D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Jaseq11 3 lata temu.. Wyślij zgłoszenie koniara654321.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Kto opiekowaB siˇ Tomkiem ?. Jezu co z a debil to robił?pytania są złe tak samo jak odpowiedzi .-.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu Pytania zawarte w teście W teście Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. / 5 lat temu (15 października) W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Prosze o szybka odpowiedz na te pytania: 3.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Wiedza o lekturze.. Co mo żna było dosta ć w szkółce niedzielnej za 10 żółtych karteczek?. pytanie 1 z 15.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011i robić co im się podoba..

1.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.

Jak si ę nazywał przyrodni brat Tomka?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Zawiera 14 pytań.. Autorem książki jest Mark Twain.. Koledzy Tomka pomalowali za niego parkan, ponieważ: A. otrzymali po 50 centów C. otrzymali sznurek i zdechłego szczura B. w wyniku przegranego zakładu D. sami chcieli spróbować tej przyjemności 4.. Wszystkie serca przepełniała muzyka.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami pliczek.waw.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sa… Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody .młodszy brat Tomka (a raczej brat przyrodni), skończył już wyznaczoną sobie pracę (zbieranie drzazg), gdyż był to chłopiec posłuszny i nie miał awanturniczej żyłki.. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. Ciotka Polly to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.PRZYGODY TOMKA SAWYERA -test 1..

Materiały powiązane z testem: ... Test: Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury ...

Podczas kolacji Tomek kradł cukier, ile się tylko dało, a ciotka Polcia zadawała mu podstępne pytania, aby wydobyć z niego kompromitujące wyznanie.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Chronologia wydarzeń // odp.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Po pomalowaniu parkanu zmienił się stan majątkowy Tomka: A. zubożał C. był bogatszy o 100$ B. stał się .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: "Nie ma jak w przedszkolu" Małgorzata Górna.. Charakterystyka postaci - Dowodzimy pozytywnych cech Tomka // odp.Katalog Barbara Zosiuk, 2017-06-13 Drewniki Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lekturyNasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem..

Cel ogólny:Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.a) Że zostanie przyjęty do bandy Tomka b) romantyczne spotkanie z Becky c) Wyprawa na wyspę Piratów 12) Kto był pierwszą miłością Tomka?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Teleturniej - Test wielokrotnego wyboru z ograniczeniem czasowym, dodatkowymi życiami i rundą dodatkową.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.Czytanie ze zrozumieniem - sprawdzian ( na podstawie powieści M. Twaina "Przygody Tomka Sawyera") Przeczytaj uważnie tekst.. Quiz w Poczekalni.. Jak każdaTesty Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR..

A - Ciocia Polly B - Pani Harper C - Huck Finn D - Matka Tomka 3.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.

Udostępnij.. .Przygody Tomka Sawyera odpowiedzi.. Odpowiedz.. • Skromn ą Bibli ę • 8 czerwonych karteczek • Nic • Ró żaniec 2.. Zwłaszcza, że Tomek z całego serca nie cierpi pracy, ale muszę spełnić mó obowiązek, bo inacze byłabym sprawczynią ego wieczne zguby.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Witaj na stronie Quizz.pl.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Biografie (310) Dla dzieci .. show hollywood test z pana tadeusza meyer darmowe testy harry potter jessie słówka z angielskiego mapet call roboty zmierzch test z wiedzy ogólnej łatwy dla tych co oglądal test ze zmierzchu quiz z gry .. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Sobotniego ranka świat pławił się w blasku i tętnił życiem, jak to zwykle bywa w pełni lata.. Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .. "Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. 32 Obserwuj autora Zobacz .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!Przygody Tomka Sawyera Test sprawdzajcy wiedzˇ o lekturze szkolnej Przygody Tomka Sawyera Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Amy Lawrance b) Emily West c) Mary Angie 13) Po co Tomek i Huck poszli na cmentarz?Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera "..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt